1%
  • 0/10

تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Poor Things با نقش آفرینی اما استون مشخص شد

انتظاری که بزودی به پایان می‌رسد

تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Poor Things با نقش آفرینی اما استون مشخص شد ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
نسخه بلوری فیلم Poor Things

به لطف اطلاعاتی که از سوی وب سایت WhenToStream منتشر شده، تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Poor Things مشخص شده است.

فیلم Poor Things یکی از آثار شاخص امسال بوده که چندان مورد توجه قرار نگرفته است. بیچارگان را یورگوس لانتیموس (Yorgos Lanthimos) کارگردانی کرده و توانسته تحسین منتقدان و مخاطبان را بدست آورد . در ضمن، نقش‌های اصلی این فیلم به اما استون (Emma Stone)، مارک رافلو (Mark Ruffalo) و ویلم دفو (Willem Dafoe) سپرده شده است.

وب سایت WhenToStream تاریخ انتشار نسخه بلوری فیلم Poor Things را اعلام کرده است. بر این اساس، علاقه مندان می‌توانند با پرداخت هزینه‌ای مشخص از تاریخ ۸ اسفند (مصادف با ۲۷ فوریه) به تماشای اثر مزبور در خانه‌های خود بنشینند. در ضمن، از آنجایی که اثر مزبور از تاریخ ۸ دسامبر به سینماها آمد، باید گفت به مدت ۸۱ روز روی پرده نقره‌ای بوده است؛ رقمی که این روزها بالاتر از حد میانگین است.

فیلم Poor Things بر اساس رمانی به همین نام اثر آلاسدایر گری (Alasdair Gray) ساخته شده که شباهت‌های انکارناپذیری به رمان مشهور فرانکنشتاین (Frankenstein) دارد. داستان فیلم در نسخه ویکتوریایی لندن جریان داشته و درباره زنی جوان است که خود را از بالای پل به پایین انداخته و خودکشی کرده است. دکتر گادوین بکستر مغز یک نوزاد را داخل بدن زن جوان قرار داده و بدین ترتیب، بلا خلق می‌شود.

از آنجایی که بلا مغز یک نوزاد را دارد، با این جهان آشنا نبوده و به همین دلیل، سفری را آغاز می‌کند تا بتواند به درک بیشتری از خودش و جهان پیرامون برسد. در این سفر هم اتفاقات غیرمنتظره زیادی رخ می‌دهد. در ضمن، فیلم Poor Things در مقابل بودجه ۳۵ میلیون دلاری خود تنها ۸۹ میلیون دلار فروخت.

در خبری مرتبط، اما استون چندی پیش تایید کرد قسمت دوم Cruella همچنان در دست ساخت قرار دارد.

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments