تماشا کنید: همکاری پلی استیشن و لیگ قهرمانان اروپا

سونی در زمین فوتبال

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی ساعاتی پیش تیزر تبلیغاتی جالبی از همکاری پلی استیشن با لیگ قهرمانان اروپا به اشتراک گذاشت.

چند سالی است که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به عنوان یکی از حامی‌های رسمی لیگ قهرمانان اروپا به شمار می‌رود و با آغاز رقابت‌ها، به تبلیغ عناوین و محصولات خود می‌پردازند. در همین راستا، مدتی قبل یک تیزر تبلیغاتی از همکاری پلی استیشن و لیگ قهرمانان اروپا پخش شد که بسیار جالب به نظر می‌رسد.

این ویدیوی تبلیغاتی، Extraordinary Drama نام دارد که در آن شاهد حضور شخصیت‌های پرطرفدار دنیای پلی استیشن از جمله الی و جوئل از سری لست آف آس، کریتوس و آترئوس از سری گاد آف وار، پیتر پارکر و مایلز مورالز از مرد عنکبوتی ۲ و آسترو بات در استادیوم‌های برگزاری مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان اروپا هستیم.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی درباره این ویدیو توضیح می‌دهد:

الی و جوئل از بازی‌های لست آف آس در تونل ورودی استادیوم سوار بر اسب در حرکت هستند تا توپ را در لحظه آغاز مسابقه به بازی برسانند. در همین حین، آسترو خود را زمین رسانده تا سکه‌ تعیین تیم شروع‌کننده رقابت را از آن خود کند. از طرفی، کریتوس و آترئوس با دمیدن شیپور گالارهورن، هواداران حاضر در استادیوم را هدایت می‌کنند. به علاوه، پیتر پارکر و مایلز مورالز از بازی اسپایدرمن ۲ در لحظه حساس بازی، نمایشگر بزرگ بازی فوتبال را نجات می‌دهند.

بهتر است بدانید که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی سالیان سال است که به عنوان حامی رسمی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا فعالیت کرده و به مدت دو دهه متوالی با همکاری یوفا به برگزاری یکی از محبوب‌ترین رقابت‌های باشگاهی دنیا کمک می‌کند. از این رو، در بسیاری از بنرها و تابلوهای تبلیغاتی در استادیوم‌ها شاهد تبلیغات پلی استیشن در حین مسابقات هستیم.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با تیزر تبلیغاتی جالب همکاری PlayStation و لیگ قهرمانان اروپا چیست؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا