1%
  • 0/10

هیجان پلی استیشن از قرارداد ده ساله سری کالاف دیوتی

معامله با ردموندی‌ها

هیجان پلی استیشن از قرارداد ده ساله سری کالاف دیوتی ۰ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
قرارداد ده ساله سری کالاف دیوتی

مدیر بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به تازگی از هیجان زیاد پلی استیشن از قرارداد ده ساله سری کالاف دیوتی و معامله با مایکروسافت سخن گفته است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت مایکروسافت بعد از ماه‌ها بحث و جدال با سازمان‌های نظارتی، در نهایت موفق شد تا معامله ۶۹ میلیارد دلاری خرید اکتیویژن بلیزارد را تکمیل کند و از این پس به عنوان مالک و صاحب سری کالاف دیوتی به شمار می‌رود.

در این میان، شرکت سونی یکی از مخالفان سرسخت این قرارداد بود؛ چرا که به عقیده آن‌ها، مایکروسافت در نظر دارد این مجموعه را به طور انحصاری برای ایکس باکس منتشر کند. با این حال، در پی فشار سازمان‌های نظارتی آمریکا و بریتانیا، این کمپانی سرانجام مجبور شد تا یک قرارداد ده ساله برای عرضه Call of Duty برای پلی استیشن امضا کند.

حال بر اساس تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد که سونی نسبت به این قرارداد ده ساله خوشبین بوده و از نتیجه معامله رضایت دارد. جیم رایان، مدیر بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، به تازگی در گفت‌وگویی با رسانه CNBC اعلام کرده که پلی استیشن از قرارداد ده ساله سری کالاف دیوتی هیجان‌زده است.

جیم رایان در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما کاملا هیجان زده بودیم که می‌توانستیم با مایکروسافت برای یک معامله مذاکره کنیم.

جیم رایان در ادامه صحبت‌های خود به مخالفت اولیه این کمپانی در خصوص معامله اکتیویژن بلیزارد و مایکروسافت اشاره کرد. به گفته او، به دلیل اصلاحاتی که بعدها در معامله صورت گرفت، شرایط به مراتب بهتری برای پلی استیشن فراهم شد که به واسطه آن سونی حاضر به امضای این قراداد ده ساله شد.

بهتر است بدانید که جیم رایان بعد از ۳۰ سال فعالیت در این کمپانی، به‌زودی بازنشسته می‌شود. با خروج او، هیروکی توتوکی، مدیر ارشد مالی و اجرایی سونی، ریاست بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی را بر عهده گرفته و به صورت موقت مدیرعامل این شرکت خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments