قسمت بعدی رویداد State of Play به‌زودی برگزار می‌شود

تا ساعاتی دیگر

قسمت بعدی رویداد State of Play به‌زودی برگزار می‌شود حمید توحیدلو ۰ ۲۳ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
قسمت بعدی رویداد State of Play

بر اساس اعلام بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی، قسمت بعدی رویداد State of Play بامداد فردا برگزار خواهد شد.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی در طول بازه‌های زمانی مختلف سال رویداد اختصاصی خود تحت عنوان استیت آو پلی را برگزار می‌کند. طبق روال همیشه، در طول این مراسم برخی از تازه‌ترین دستاوردها و بازی‌های انحصاری و همچنین آثار ترد پارتی پلی استیشن معرفی و به نمایش گذاشته می‌شوند.

در همین راستا، ساعاتی پیش سونی در بلاگ رسمی خود اعلام کرد که رویداد بعدی استیت آو پلی پلی استیشن راس ساعت ۱۲:۳۰ بامداد جمعه، ۲۴ شهریور به وقت ایران (ساعت ۲ بعد از ظهر ۱۴ سپتامبر به وقت آمریکا) برگزار خواهد شد.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی خاطرنشان کرده که این رویداد روی نمایش بازی‌های مستقل و ترد پارتی تمرکز دارد. بر این اساس، نباید منتظر معرفی یا نمایش ویژه بازی‌های انحصاری و فرست پارتی پلی استیشن در طول این رویداد را داشته باشید. ناگفته نماند که هنوز لیستی از بازی‌های حاضر در مراسم ارائه نشده است.

با این حال، به نظر می‌رسد که بازی Avatar: Frontiers of Pandora یکی از عناوین حاضر در استیت آو پلی پیش‌رو است. به علاوه، شایعه شده که شماری از بازی‌های آسیایی نظیر Final Fantasy VII Rebirth و Death Stranding 2 و Rise of Ronin و Silent Hill 2 Remake در این رویداد به نمایش گذاشته خواهند شد.

از طرفی، گفته شده که در طول این مراسم شاهد نمایش بازی‌های جدید هدست واقعیت مجازی پلی استیشن ۲ (PSVR 2) نیز خوهیم بود. با توجه به عرضه بازی اسپایدرمن ۲ در اواخر مهر ماه، چندان دور از انتظار نیست که سونی در اختتامیه مراسم به پخش ویدیوی جدید از بازی بپردازد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با قسمت بعدی رویداد State of Play چیست؟ به نظر شما، کدام یک از بازی‌های ترد پارتی در این مراسم حضور دارند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا