رویداد بعدی State of Play به‌زودی برگزار می‌شود

منتظر چه نمایشی باشیم؟

رویداد بعدی State of Play به‌زودی برگزار می‌شود حمید توحیدلو ۰ ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
رویداد بعدی State of Play

شواهد امر گویای این موضوع است که رویداد بعدی State of Play به‌زودی برگزار خواهد شد.

بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی چند وقتی است که در طول بازه‌های زمانی مختلف سال رویداد اختصاصی خود تحت عنوان استیت آو پلی را برگزار می‌کند. طبق روال همیشه، در طول این مراسم برخی از تازه‌ترین دستاوردها و بازی‌های انحصاری و همچنین آثار ترد پارتی پلی استیشن معرفی و به نمایش گذاشته می‌شوند.

در همین راستا، ساعاتی پیش جف گراب، خبرنگار وبسایت گیمزبیت، در پیامی خاطرنشان کرده که احتمالا شرکت سونی به‌زودی قسمت بعدی استیت آو پلی را برگزار می‌کند. بر اساس ادعای این منبع آگاه، رویداد مزبور در ماه سپتامبر (شهریور یا مهر ماه) برگزار خواهد شد.

دقت داشته باشید که شرکت سونی هنوز به طور رسمی به برگزاری رویداد بعدی State of Play اشاره نکرده و اظهارات جف گراب را می‌توان در حد یک شایعه در نظر گرفت. با این حال، ژاپنی‌ها در ماه سپتامبر سال‌های گذشته رویدادی با محوریت نمایش بازی‌های جدید برگزار کردند که ممکن است که این روند کماکان ادامه داشته باشد.

با توجه به انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2 در اواخر مهر ماه، پخش استیت آو پلی جدید با محوریت نمایش این عنوان مورد انتظار چندان هم دور از انتظار نیست؛ چرا که شرکت سونی به طور معمول پیش از عرضه بازی‌های انحصاری خود، یک رویداد ویژه برای بازاریابی آن برگزار می‌کند.

علاوه بر این، همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، شرکت سونی از هفته آینده قیمت اشتراک یک ساله پلی استیشن پلاس در هر سه سطح اسنشیال، اکسترا و پریمیوم را به طرز قابل توجهی افزایش می‌دهد. بر این اساس، ممکن است که ژاپنی‌ها در رویداد بعدی پلی استیشن به این موضوع پرداخته و این افزایش قیمت ناگهانی را شفاف سازی کنند. گروهی از هوادارها معتقد هستند که این اقدام احتمالا به خاطر ادغام سرویس اشتراکی EA Play یا یوبیسافت پلاس با پلی استیشن پلاس صورت می‌گیرد.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا