1%
  • 0/10

ریمستر دو بازی کلاسیک PS1 برای پلتفرم‌های مدرن عرضه می‌شوند

لیمیتد ران گیمز به بازگرداندن عناوین کلاسیک ادامه می‌دهد

ریمستر دو بازی کلاسیک PS1 برای پلتفرم‌های مدرن عرضه می‌شوند ۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ریمستر دو بازی کلاسیک PS1

به گفته شرکت لیمیتد ران گیمز ریمستر دو بازی کلاسیک PS1 در سال آینده برای پلتفرم‌های جدید عرضه شده و در دسترس مخاطبین قرار می‌گیرند.

در طول چند سال گذشته، تلاش مضاعفی از سوی شرکت سونی و سایر ناشران بازی‌های ویدئویی صورت گرفته تا عناوین کنسول پلی استیشن 1، پلی استیشن 2 و پلی استیشن 3 را بازگردانده و بدین ترتیب به شکل آسان‌تری روی پلتفرم‌های جدید و مدرن قابل تهیه و بازی کردن باشند. اکنون این ترند با ریمستر کردن دو بازی دیگر ادامه پیدا می‌کند که قرار است در سال 2025 منتشر شوند.

با اعلام کمپانی لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) مشخص شد این کمپانی در فرآیند ریمستر دو بازی کلاسیک PS1 برای پلتفرم‌های مدرن قرار دارد. اولین مورد از این دو بازی، به عنوان Tomba 2: The Evil Swine Return اختصاص دارد که قرار است برای کنسول پلی استیشن 5، کنسول پلی استیشن 4، کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در تاریخی نامشخص از سال 2025 عرضه شود.

شرکت لیمیتد ران گیمز پیش از این، اعلام کرده بود که نسخه اصلی و اول مجموعه Tomba را روی پلتفرم‌های نسل حاضر در ماه آگوست سال جاری عرضه خواهد کرد. اکنون انتشار نسخه دوم این مجموعه نیز مورد تایید قرار گرفت که پیش از این تنها روی اولین کنسول از خانواده پلی استیشن در دسترس و قابل تهیه بود.

دومین مورد نیز به بازی Fear Effect اختصاص دارد که نسخه ریمستر آن قرار است برای کنسول پلی استیشن 5، کنسول پلی استیشن 4، کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم استیم عرضه شود. این اثر که برای اولین بازی در سال 1999 برای پلی استیشن یک عرضه شد، به واسطه آرت استایل و گرافیک منحصر به فرد مورد ستایش و تجمید فراوانی قرار گرفت. پس از آن نسخه دوم این مجموعه تحت عنوان Fear Effect 2: Retro Helix در سال 2001 عرضه شد. از آن زمان تاکنون دیگر خبری از این مجموعه به گوش نرسیده بود و اکنون لیمیتد ران گیمز قرار است آن را برای پلتفرم‌های نسل فعلی بازگرداند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments