#مهسا_امینی

نسخه‌ی فیزیکی Divinity: Original Sin 2 برای سوییچ عرضه خواهد شد

دفترچه‌ی راهنما و یک پوستر، مزایای خرید نسخه‌ی فیزیکی

نسخه‌ی فیزیکی Divinity: Original Sin 2

شرکت لیمیتد ران گیمز اعلام کرد نسخه‌ی فیزیکی Divinity: Original Sin 2 برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. این در حالی است که نسخه‌ی دیجیتالی این بازی نقش‌آفرینی ماه سپتامبر برای کنسول هیبریدی نینتندو منتشر شده بود.

پس از ورود به نسل هشتم کنسول‌ها، تمایل علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی برای خرید نسخه‌ی فیزیکی کاهش یافت. با این حال، همچنان افرادی زیادی هستند که خرید نسخه‌ی فیزیکی را به دلایل مختلف ترجیح می‌دهند. برای مثال، عده‌ای دوست دارند تا نسخه‌ی فیزیکی بازی مورد علاقه‌ی خود را در کلکسیونشان داشته باشند.

در چنین شرایطی، شرکت لیمیتد ران گیمز (Limited Run Games) با انتشار یک بیانیه‌ اعلام کرد نسخه‌ی فیزیکی Divinity: Original Sin 2 را سال آینده‌ی میلادی برای دارندگان نینتندو سوییچ عرضه خواهد کرد. از آن‌جایی که نسخه‎‌ی دیجیتالی این بازی در ماه سپتامبر برای کنسول هیبریدی نینتندو عرضه شده بود، می‌توان گفت هدف از عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی جلب رضایت کلکسیونرها است.

طبق اطلاعاتی که در بیانیه‌ی لیمیتد ران گیمز آمده، نسخه‌ی فیزیکی Divinity: Original Sin 2 برای نینتندو سوییچ ۵۹.۹۹ دلار قیمت گذاری شده است و علاوه‌بر خود بازی، تمامی بسته‌های دانلودی رایگانی که در گذشته منتشر شده‌اند را شامل می‌شود. از دیگر محتویات قرار گرفته در جعبه‌ی بازی می‌توان به یک دفترچه‌ی راهنمای ۵۲ صفحه‌ای و پوستر رنگی اشاره کرد.

روند پیش‌خرید نسخه‌ی فیزیکی Divinity: Original Sin 2 برای نینتندو سوییچ از طریق وبسایت لیمیتد ران گیمز آغاز شده است و تا ۱۳ دی ماه (۳ ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی) ادامه خواهد داشت.

لیمیتد ران گیمز همچنین اعلام کرده آن دسته از افرادی که علاقه‌ای به پیش‌خرید Divinity: Original Sin 2 از فروشگاه رسمی این شرکت ندارند، می‌توانند تا سال ۲۰۲۰ صبر کنند؛ زیرا نسخه‌های فیزیکی این بازی احتمالاً سال آینده‌ی میلادی به فروشگاه‌های بست بای خواهند آمد. البته قرارداد میان لیمیتد ران گیمز و بست بای هنوز نهایی نشده و حتی این احتمال وجود دارد که دو شرکت یادشده هرگز به توافق نرسند.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Divinity: Original Sin 2 در سپتامبر سال ۲۰۱۷ و نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این بازی هم در آگوست ۲۰۱۸ منتشر شدند. این بازی نقش‌آفرینی بازخوردهای بسیار مثبتی را از منتقدان دریافت کرد. حتی برخی از آنان جدیدترین ساخته‌ی استودیوی لارین (Larian Studios) را یکی از بهترین نقش‌آفرینی‌های تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی نامگذاری کردند. این محصول در زمینه‌ی فروش هم عملکرد بسیار خوبی داشت و در کمتر از دو ماه توانست به رکورد فروش بیش از یک میلیون نسخه در سرتاسر جهان دست یابد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا