1%
  • 0/10

فروش پلی استیشن پورتال از کنسول‌های ایکس باکس پیشی گرفت

نزدیک به سه برابر!

فروش پلی استیشن پورتال از کنسول‌های ایکس باکس پیشی گرفت ۰ ۰۴ آذر ۱۴۰۲ سخت‌افزار (گیم) کپی لینک
فروش پلی استیشن پورتال

بر اساس گزارش‌ها، گویا فروش پلی استیشن پورتال در اسپانیا تا سه برابر بیشتر از فروش کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری بوده است.

چند روزی از عرضه دستگاه ریموت پلی بخش سرگرمی‌‎های تعاملی شرکت سونی به نام پلی استیشن پورتال می‌گذرد؛ دستگاه نسبتا گران قیمت با طراحی مشابه کنترلر دوال سنس که به واسطه آن می‌توانید عناوین پلی استیشن 5 را در هر زمان و مکانی استریم و تجربه کنید.

در حالی که این دستگاه منتقدهای سرسختی دارد، اما تا به امروز از نظر تجاری عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشته و فروش آن در سراسر جهان خیره‌کننده بوده است؛ به طوری که تنها سه روز بعد از عرضه، موجودی دستگاه در فروشگاه‌های آمریکا و بریتانیا به پایان رسید.

حال در تازه‌ترین خبرها، به نظر می‌رسد که میزان فروش پلی استیشن پورتال در هفته اول عرضه خود در کشور اسپانیا بیش از ۵ هزار و ۷۰۰ دستگاه بوده است. این در حالی است که مجموع فروش دو کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس در این کشور برابر با ۲ هزار دستگاه اعلام شده است.

بر این اساس، می‌توان ادعا کرد که میزان فروش پلی استیشن پورتال در این هفته نزدیک به سه برابر بیشتر از فروش کنسول‌های ایکس باکس بوده که موضوع جالبی است. البته، باید در نظر داشت که این دستگاه قیمت کمتری نسبت به پلتفرم‌های ایکس باکس دارد و از همه مهم‌تر، به طور معمول یک محصول جدید در هفته‌های اول عرضه خود فروش بالاتری را تجربه می‌کند.

بدین ترتیب، باید منتظر ماند و دید که عملکرد تجاری کنسول دستی پلی استیشن پورتال در بلند مدت به چه صورت خواهد بود. به نظر شما، آیا این محصول می‌تواند فروش قابل توجهی را در طول عمر خود تجربه کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments