آیا Uncharted: The Lost Legacy بازی‌ رایگان بعدی پلی‌استیشن پلاس خواهد بود؟

The Last of Us Part II نزدیک است

آیا Uncharted: The Lost Legacy بازی‌ رایگان بعدی پلی‌استیشن پلاس خواهد بود؟ مهسا سپاهی ۰ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
سرویس پلی‌استیشن پلاس

گمانه‌زنی‌ها از انتشار رایگان دو بازی Uncharted: The Lost Legacy و ریمستر Burnout Paradise برای کسانی که در سرویس پلی‌استیشن پلاس عضو هستند، خبر می‌دهد.

با نزدیک شدن به آغاز ماه میلادی جدید، همین روزها سونی دو بازی رایگان ماه ژوئن سرویس پلی‌استیشن پلاس را معرفی می‌کند. این سرویس علاوه بر ویژگی‌هایی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد، هر ماه دو بازی را به صورت رایگان برای پلی‌استیشن 4 درنظر می‌گیرد و آن‌ها می‌توانند برای همیشه این بازی‌ها را در اکانت خود داشته باشند.

با توجه به این‌که تا عرضه‌ی بازی مورد انتظار The Last of Us Part II چیزی نمانده، گمانه‌زنی‌هایی پیرامون ارائه‌ی Uncharted: The Lost Legacy به کاربران پلی‌استیشن پلاس وجود دارد. قبل‌تر استودیوی ناتی داگ (Naughty Dog)، عناوین دیگر سری محبوب آنچارتد از جمله Uncharted 4: A Thief’s End و سه بازی Uncharted: Drake’s Fortune ،Uncharted 2: Among Thieves و Uncharted 3: Drake’s Deception را به صورت یک کالکشن به کاربران عرضه کرد. این مجموعه که با نام Uncharted: The Nathan Drake Collection شناخته می‌شود، به‌خاطر حمایت‌ از خانه‌نشینی مردم در زمان شیوع کرونا از طرف ناتی داگ به صورت رایگان در اختیار تمامی کاربران پلی‌استیشن 4 قرار گرفت.

گفته می‌شود از آن‌جایی که ناتی‌ داگ بازی دیگری برای ارائه در پلی‌استیشن پلاس ندارد و The Last of Us هم قبل‌تر در این سرویس قرار گرفته، ممکن است به‌خاطر اجرای برخی سیاست‌های استودیوهای بازی‌سازی، این شرکت محبوب Uncharted: The Lost Legacy را در این سرویس قرار دهد تا توجه بیشتری را به خود و The Last of Us Part II جلب کند.

بازی دومی که ممکن است در سرویس پرطرفدار سونی رایگان شود، ریمستر Burnout Paradise خواهد بود. از آن‌جایی که نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی در ماه جدید میلادی منتشر می‌شود، عرضه‌ی آن برای سرویس پلاس دور از ذهن نیست. همچنین، ریمستر Burnout Paradise بارها با قیمت ۵ دلار در فروشگاه پلی‌استیشن به‌ فروش رسیده، پس قرار دادن آن در لیست عناوین رایگان سرویس پلاس، به سونی و توسعه‌دهندگان آن صدمه‌ای نخواهد زد.

تا چند روز آینده، دو بازی رایگان پلی‌استیشن پلاس ماه ژوئن مشخص می‌شوند و دارندگان این سرویس می‌توانند آن‌ها را بدون پرداخت هزینه‌ای دانلود کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا