ویژگی ذخیره سازی اسکرین شات‌ها و ویدیوها بالاخره به نرم افزار پلی استیشن آمد

مدت زمان زیادی منتظر این ویژگی بودیم که به لطف پلی استیشن ۵ عرضه شد

ذخیره اسکرین شات‌ها در نرم افزار پلی استیشن

سونی بالاخره ویژگی کاربردی که مدت‌ها کاربران شرکت رقیب از آن بهره می‌بردند را وارد اکوسیستم خود کرد. از این پس می‌توانید اسکرین شات‌ها و ویدیوهای بازی خود در پلی استیشن ۵ را در نرم افزار موبایل پلی استیشن تماشا و ذخیره کنید.

از آغاز نسل هشتم کنسول‌ها به بعد، ذخیره اسکرین شات و ویدیوی بازی‌های ویدیویی روز به روز محبوبیت بیشتری در میان کاربران پیدا کرده و به نحوی تبدیل به یک شاخه از هنر مدرن شده است. ما در آغاز نسل نهم، شک نداشتیم که شاهد پیشرفت این ویژگی توسط سونی و مایکروسافت در کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس خود خواهیم بود تا کاربران را بیش از پیش ترغیب به ذخیره اسکرین شات و ویدیو از گیم پلی خود کنند.

زمانی که به ایکس باکس وان و همینطور ایکس باکس سری ایکس/سری اس نگاه می‌اندازیم، متوجه می‌شویم که استخراج این اسکرین شات‌ها و ویدیوها از کنسول بسیار آسان بوده و محتوایی که ذخیره کرده‌اید، به طور خودکار در سرویس ایکس باکس لایو آپلود شده و از این طریق می‌توانید به راحتی به دانلود محتوای خود در نرم افزار رسمی ایکس باکس که به سرویس ایکس باکس لایو متصل است بپردازید. متاسفانه چنین ویژگی در پلی استیشن وجود نداشت و طی پیگیری و درخواست پیاپی کاربران، بالاخره این ویژگی به پلی استیشن نیز راه پیدا کرد.

همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، سونی این ویژگی بسیار کاربردی را در اختیار کاربران پلی استیشن ۵ قرار داده است. شما برای این کار باید به تنظیمات کنسول و نرم افزار پلی استیشن در موبایل مراجعه کرده و این قابلیت را فعال کنید تا اسکرین شات‌ها و ویدیوهای کمتر از سه دقیقه پس از ذخیره در کنسول، به طور خودکار در نرم افزار پلی استیشن آپلود شوند. این محتوا برای ۱۴ روز در نرم افزار پلی استیشن باقی مانده و شما می‌توانید آن‌ها را گوشی موبایل خود دانلود و استفاده کرده یا به اشتراک بگذارید.

مطمئنا این ویژگی برای کاربران پلی استیشن ۵ بسیار کاربردی بوده و دست آن‌ها برای ذخیره سازی اسکرین شات‌ها، ویدیوها و در ادامه ویرایش و به اشتراک گذاری باز می‌گذارد. ما انتظار داشتیم پلی استیشن مدت‌ها پیش این ویژگی را عرضه می‌کرد، با این حال باید تا زمان عرضه کنسول پلی استیشن ۵ منتظر آن می‌ماندیم. نظر شما چیست؟ به نظر شما این ویژگی تا چه حد کاربردی است؟ فکر می‌کنید شما از این ویژگی استفاده خواهید کرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا