کیفیت کنسول پلی‌استیشن 5 به قیمتش می‌ارزد

قیمت مناسب، کیفیت بالا

کنسول پلی‌استیشن 5

جیم رایان، یکی از اعضای ارشد سونی، می‌گوید قیمت کنسول پلی‌استیشن 5 به صرفه خواهد بود و این شرکت بهترین پیشنهاد را به مخاطبانش ارائه خواهد داد.

این روزها صحبت‌های زیادی در مورد کنسول‌های نسل بعدی و ویژگی‌هایشان در جریان است و عده‌ی زیادی در مورد قیمت پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس نظراتی را ارائه داده‌اند. از طرفی، به دلیل شیوع ویروس کرونا، برخی افراد نگران قیمت احتمالی این کنسول‌ها هستند. با این وجود سونی می‌گوید گسترش ویروس کرونا تاثیری بر تاریخ عرضه و قیمت پلی‌استیشن 5 نمی‌گذارد و کمبودهای احتمالی بعد از عرضه‌ی کنسول، هیچ تفاوتی با پلی استیشن 4 نخواهد داشت.

اخیرا یکی از اعضای ارشد سونی، جیم رایان، صحبت‌هایی درمورد قیمت پلی‌استیشن 5 داشته که قابل توجه است. او در بیانیه‌ای می‌گوید که سونی سعی دارد تا بهترین پیشنهاد را به مخاطبانش ارائه دهد تا خریداران را راضی نگه‌ دارد. البته این به معنی پایین‌ترین قیمت ممکن نیست، بلکه سونی قصد دارد در قبال قیمت پیشنهادی مناسب، خدمات خوبی را به خریدارانش ارائه کند.

تاریخچه‌ی اخیر به ما می‌گوید که بازی کردن یک سرگرمی و یک شغل محسوب می‌شود که می‌توان در شرایط دشوار اقتصادی از آن استفاده کرد. کاملا منطقی است، مردم پولی ندارند تا بیرون بروند، پس در خانه می‌مانند. حالا چه‌ کسی می‌داند این رکود اقتصادی چگونه به‌نظر می‌رسد، چقدر عمیق است و تا چه مدت دوام خواهد داشت. این ممکن است از الگوهای قدیمی باشد، الگوهای قدیمی‌ای که در گذشته استفاده شده‌اند ممکن است دیگر در آینده کاربرد نداشته باشند.

من فکر می‌کنم مناسب‌ترین راهی که می‌توانیم به این موضوع بپردازیم، این است که بهترین پیشنهاد را ارائه کنیم. لزوما این به معنی پایین‌ترین قیمت نیست. این مقیاس ترکیبی از چیزهای مختلف است. در منطقه‌ی ما، این به معنی بازی‌ها، تعدادشان، عمق آن‌ها، کیفیت و قیمتشان است. تمامی موارد ذکر شده و چگونگی آن‌که این بازی‌ها خود را با کنسول وقف خواهند داد.

طبق گفته‌ی سونی، کنسول پلی‌استیشن 5 در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی در سراسر جهان عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا