شخصیت شرک مرداب خود را در بازی Tina Tina’s Wonderlands راه‌اندازی کرد

سرزمین تاینی تینا هم مرداب شرک شد!

شخصیت شرک مرداب خود را در بازی Tina Tina’s Wonderlands راه‌اندازی کرد امیرحسین ناصری ۰ ۰۸ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
شخصیت شرک در بازی Tina Tina's Wonderlands

اخیرا یکی از کاربران با قابلیت Character Creator بازی Tina Tina’s Wonderlands موفق شده تا شخصیت شرک (Shrek) را به جهان Borderlands ببرد!

سری بازی‌های Borderlands با وجود طراحی جذاب و گیم پلی خاص و متفاوتی که دارد، سال‌هاست که به جمع طرفداران خود اضافه می‌کند و عناوین مختلف آن نیز همگی شامل پیشرفت‌های خاصی بوده‌اند. با این حال دلیل موفقیت این سری همیشه حفظ کردن یک چهارچوب خاص بوده است که در قالب برخی ویژگی‌ها در گیم پلی و گرافیک خاص دیده می‌شود. این در حالی است که اخیرا عنوان اسپین آف این سری با نام Tina Tina’s Wonderlands به تازگی عرضه شده و بازیکنان بسیاری در حال تجربه آن هستند و متوجه بعضی تغییرات کوچک و بزرگ در آن شده‌اند.

عنوان Tina Tina’s Wonderlands در واقع یک اسپین آف از Borderlands 3 است که جدیدا توسط استودیو گیرباکس سافتور (Gearbox Software) ساخته و طراحی شده است. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که گرچه نحوه روایت داستان بازی شباهت‌هایی را با سری Borderlands دارد، اما سبک گیم پلی آن دارای المان‌های خاصی است که رسما باعث می‌شوند تا این اسپین آف در جایگاه دیگری قرار بگیرد.

برای مثال، یکی از ویژگی‌های اضافه شده به این بازی، قابلیتی است که با آن می‌توانید ظاهر شخصیت خود را کاملا شخصی‌سازی کنید تا هرطور که دوست دارید در سرزمین شگفت‌انگیز تینا کوچولو ظاهر شوید؛ قابلیتی که اخیرا یکی از کاربران از آن برای اضافه کردن شخصیت شرک به Tina Tina’s Wonderlands استفاده کرده است!

طراحی شخصیت شرک در بازی Tina Tina’s Wonderlands

در واقع شما در Tina Tina’s Wonderlands کاملا آزاد هستید تا اندازه کله، فاصله بین چشم‌ها و حتی اندازه بینی شخصیت خود را هم مشخص کنید. به همین دلیل نیز کاملا منطقی است که افراد به دنبال ساخت انواع کراکترهای عجیب و غریب در بازی باشند؛ طوری که کاربری به نام BlueLobster47 شخصیت شرک را به سرزمین شگفت‌انگیز تینا آورده و حتی رنگ پوست آن را هم سبز کرده است!

دقت کنید که این یک ماد خاص یا موردی عجیب نیست، بلکه از آنجا که داستان بازی Tina Tina’s Wonderlands کاملا فانتزی است، شما می‌توانید پوست کاراکتر خود را رنگ کنید و از آن یک غول بی‌شاخ و دم دربیاورید. همچنین حتما لزومی ندارد که شخصیت مورد نظر دارای صدای شبیه به انسان عادی داشته باشد، بلکه می‌توانید رسما شرک را وارد داستان کرده و به همه قابت کنید که اینجا مرداب چه کسی است.

به هر حال این قابلیت در خیلی از بازی‌ها فعال است و افراد می‌توانند ظاهر کاراکتر خود را هم تغییر دهند. با این وجود، لازم است بدانید که درست کردن گوش شرک در اثر فوق مورد بسیار سختی است که تحسین کاربران را در فضای مجازی به همراه داشته است. با این وجود دارندگان نسخه پلتفرم شخصی می‌توانند بدون مانع برای خود هرکسی را به جای شخصیت اصلی بگذارند؛‌ همانطور که اکنون نئو (Neo) از سری فیلم‌های ماتریکس در بازی Sifu ساخته شده و پاندای کونگٰ‌فو کار،‌هومر سیمپسون و .. در بازی Elden Ring به عنوان ماد درلندز بتوین قرار گرفته‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا