رونمایی از دو کلاس جدید در تریلر بازی Tiny Tina’s Wonderlands

سرزمین عجایب و انواع روش‌ها برای کشتن!

در جدیدترین تریلر بازی Tiny Tina’s Wonderlands می‌توانید شاهد معرفی دو کلاس دیگر، به نام‌های Spore Warden و Graveborn باشید.

سری بازی Borderlands طی دهه گذشته، با طراحی گرافیکی خاص و گیم پلی منحصر به فردی که داشته، به خوبی توانسته تا جای خودش را در میان کاربران و علاقه‌مندان به یک سبک پیدا کند. با این حال، جدای از عناوین اصلی، برخی بسته‌های الحاقی برای آن‌ها عرضه می‌شدند که تقریبا همگی به جذابیت خود بازی‌ها بودند.

یک از این بسته‌های الحاقی که Borderlands 2: Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep نام داشت، در واقع شخصیتی به نام Tiny Tina از سری Borderlands را بیشتر معرفی کرد. سپس با دیدن پتانسیل این شخصیت و میزان کاربرپسند بودن آن، سازندگان تصمیم گرفتند تا بالاخره یک بازی جداگانه و در قالب اسپین آف دراباره او بسازند.

بازی Tiny Tina’s Wonderlands در حقیقت داستان را درست بعد از بسته الحاقی Assault on Dragon Keep ادامه داده و اینبار در آن شاهد سرزمین عجایب شصخیت تاینی تینا خواهیم بود! بازی از نظر خط زمانی بین Borderlands 3 اتفاق می‌افتد و از نظر گیم پلی، موارد بسیاری را مشابه با عناوین اصلی سری خواهد داشت.

با این وجود، در این بازی چندین کلاس مختلف برای استفاده وجود دارد که هرکدام قابلیت‌های خاصی خواهند داشت. تاکنون کلاس‌های Stabbomancer، Brr-Zerker، Spellshot‌، Clawbringer در تریلرهای قبلی معرفی شده‌اند. اما در ویدیو تازه منتشر شده، شاهد معرفی دو کلاس Spore Warden و Graveborn خواهیم بود.

جزئیات تریلر بازی Tiny Tina’s Wonderlands

اول از همه در تریلر بازی Tiny Tina’s Wonderlands می‌بینبیم که کلاس Graveborn معرفی می‌شود. قابلیت اصلی این شخصیت، جدای از ظاهر عجیب و حتی وحشتنتاک آن، این است که می‌تواند جادو کند و با آن دشمنان را آزار بدهد؛ حتی اگر این کار به قیمت آزار دیدن خودش تمام شود!

وقتی که با Graveborn جادو کرده و دشمنان را می‌زنید، این دسترسی وجود دارد تا با فدا کردن چیزی حدود ۲۰ درصد از جان خود، آن‌ها را به کلی نابود کنید! اما در مقابل، کلاس Spore Warden اصلا چنین نیست و با او می‌توانید برای دشمنان خود گردباد به پا کرده یا به صورت ناگهانی ۷ تیر را به صورت همزمان شلیک کنید!

همچنین به جز این کلاس‌ها، همیشه در بازی سرزمین عجایب این بازی می‌توانید به دنبال همراه‌هایی باشید که به نحوی حیوانات یا موجودات عجیب و غریب هستند. این موجودات در هنگام کشتن دشمنان، جمع کردن آیتم‌ها و همچنین خندیدن به اوضاع شما را همراهی می‌کنند.

بازی Tiny Tina’s Wonderlands برای عرضه در تاریخ ۶ فروردین (۲۵ مارس)، برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی، در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا