دموی ۱۳ بازی مستقل را امشب در استیم تجربه کنید

تنها دو روز برای تجربه‌ی این دموها فرصت دارید

بازی مستقل

به عنوان بخشی از برنامه‌های موازی با مراسم The Game Awards 2019 از فردا به مدت دو روز فرصت خواهید داشت تا دموی ۱۳ بازی مستقل را در استیم تجربه کنید.

ششمین دوره از مراسم The Game Awards فردا از ساعت ۵ تا ۷ صبح برگزار خواهد تا بهترین بازی‌های سال در هر رشته مشخص شوند، اما به غیر از خود مراسم اتفاقات دیگری موازی با آن رخ خواهد داد که یکی از آن‌ها، انتشار دموی ۱۳ بازی مستقل در حال ساخت در فروشگاه استیم است.

این رویداد توافقی بین تیم TGA و شرکت Valve و سازندگان این عناوین مستقل، با نام The Game Festival در استیم برگزار خواهد شد و از ساعت ۲۱:۳۰ امشب به مدت ۴۸ ساعت جریان خواهد داشت. توجه داشته باشید که این دموها تنها در همین مدت دو روزه در دسترس هستند و پس از آن از دسترس خارج خواهند شد و فرصتی برای تجربه‌شان نخواهید داشت، حتی اگر روی سیستم نصب شده باشند.

در فهرست این سیزده بازی، نام‌های جذابی به چشم می‌خورند که برای طرفداران آثار مستقل جزو موردانتظارترین‌ها به حساب می‌آیند. لیست این سیزده بازی به شرح زیر است:

Acid Knife

Carrion

Chicory: A Colorful Tale

The Drifter

Eastward

Haven

Heavenly Bodies

Moving Out

 Röki

Skatebird

Spiritfarer

System Shock

Wooden Nickel

همان طور که گفتم نام‌های جذابی در این لیست به چشم می‌خورد، از جمله بازسازی قسمت اول «سیستم شاک» که چند سال از روند توسعه‌‌اش می‌گذرد و حکم یک آمادگی را دارد تا زمانی که قسمت سوم منتشر شود. بازی Carrion هم یکی دیگر از آثار جالب لیست است که بازیکن را در نقش یک موجود عجیب‌الخلقه قرار می‌دهد و طبق سنت اکثر عناوین شرکت Devolver Digital پر از خشونت و خونریزی‌ست.

این‌که آیا از تمام یا بخشی از عناوین این فهرست نمایشی در مراسم خواهیم دید قطعی نیست، اما اگر دل‌تان نمی‌خواهد نمایش‌شان را به هیچ وجه از دست دهید، می‌توانید مراسم به صورت زنده تماشا کنید. مراسم The Game Awards 2019 از طریق توییچ، یوتیوب، توییتر، میکسر و چندین کانال دیگر برای تماشا در دسترس خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا