1%
  • 0/10

سازنده‌ی بازی Bayonetta در فکر ساخت بازی Star Wars؟

PlatinumGames و Star Wars؟

سازنده‌ی بازی Bayonetta در فکر ساخت بازی Star Wars؟ ۰ ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
Star Wars

به نظر می‌رسد که PlatinumGames، سازنده‌ی بازی Bayonetta، قصد ساخت بازی Star Wars را دارد! با سرگرمی و ادامه‌ی این خبر همراه باشید.

بدون هیچ گونه شکی، PlatinumGames یکی از بهترین سازندگان بازی‌های ژانر اکشن محسوب می‌شود. این استودیو در واقع سازنده‌ی بازی‌های تحسین شده‌ای مثل Nier: Automata،Astal Chain و Bayonetta است و حالا نیز اعلام شده که این استودیو قرار است تا یک اقتباس بازی ویدئویی از یکی از محبوب‌ترین فرنچایز‌های سینمایی به تام Star Wars بسازد.

در مصاحبه‌ای با VGC، بنیان‌گذاران این استودیو با نام‌های هیدکی کامیا و آسوشی اینابا، پاسخ سوالاتی را در باب ساخت یک بازی اقتباسی از Star Wars را دادند. این سوالات فقط به یک دلیل بود! این که کمپانی Lucasfilm Games  قصد دارد تا لایسنس ساخت بازی از Star Wars را به کمپانی‌هایی به جز Electronic Arts نیز بدهد و EA تنها توسعه دهنده‌ی بازی از این فرنچایز نباشد. بنابر این، استودیو‌های دیگری می‌توانند شانس خود را برای ساخت بازی‌های برگرفته از فرنچایز سینمایی Star Wars را امتحان کنند.

آقای کامیا اظهار کرد که:

همه چیز به سران اصلی دیزنی بستگی دارد. اما اگر بخواهم درباره‌ی کار کردن روی بازی Star Wars صحبت کنم،دنیای بسیار پیچیده‌ای دارد.

به قدری کارکتر‌های دنیای Star Wars عمیق هستند که کنترل این کارکتر‌‌ها در یک بازی ویدئویی ترسناک است. من ایده‌های خودم را برای کاری که در یک بازی می‌خواهم انجام دهم را دارم، اما آیا این ایده‌ها برای یک بازی اقتباسی از Star Wars مناسب خواهد بود؟

آقای کامیا همچنین ادامه داد و توضیح داد که ایده‌ی ساخت بازی برا اساس این فرنچایز باید شامل مبارزه با LightSaber و کمبو‌های میان زمین و هوا باشد، دقیقا چیزی که PlatinumGames در آن تبحر دارد!

همچنین آقای اینابا در انتها اشاره به این داشت که برای او یک رویا است که به یک ایده‌ی جذاب برای ساخت این بازی برسند و او همچنین اظهار کرد:

ولی من احساس می‌کنم اگر این کار را می‌کردیم،طرفداران Star Wars بسیار ناراحت می‌شدند. استار وارز یک دنیای توسعه یافته دارد و من حس می‌کنم که اضافه کردن چیزی به این دنیا برای ما بسیار سخت است. من  واقعا فکر‌ می‌کنم که طرفداران از اضافه شدن چیزی به این فرنچایز ناراحت شوند و درخواست سختی است.

اینابا گفته که PlatinumGames در صورت ایجاد یک موقعیت، به احتمال خیلی زیاد، دیداری با دیزنی و لوکاس‌فیلم خواهد داشت و او گفته که:

غیر ممکن است که ما مذاکره با دیزنی را رد کنیم!

شما در این باره چه فکری می‌کنید؟ آیا به این همکاری خوش‌بین هستید؟ راستی شما هم بازی‌های این استودیو را بازی کرده‌اید؟ کدام یک از بازی‌های PlatinumGames را بیشتر دوست داشتید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments