1%
  • 0/10

پلتینوم گیمز همچنان برای همکاری با ناشرهای دیگر تمایل دارد

اینابا: انتشار بازی‌ها توسط خودمان تمرکزمان را بالا خواهد برد

پلتینوم گیمز همچنان برای همکاری با ناشرهای دیگر تمایل دارد ۰ ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
ناشران پلتینوم گیمز

آتسوشی اینابا یکی از مدیران شرکت پلتینوم گیمز بیان کرد که استودیوی آن‌‎ها همچنان به همکاری با دیگر ناشران تمایل دارد.

چند وقتی بود که شرکت بازیسازی ژاپنی یعنی پلتینوم گیمز در صدر خبر‌ها قرار داشت. آن‌ها ماه گذشته، یک سایت جدید تحت عنوان Four.Platinumgames راه‌اندازی کردند که نشان دهنده‌ی توسعه‌ی چهار بازی جدید و متفاوت در این استودیوی بود. آن‌ها ابتدا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی The Wonderful 101 را در سایت کیک‌استارتر معرفی کردند تا با دریافت پول از سوی طرفداران، بتوانند مبلغ لازم را برای توسعه‌ی بازی به دست بیاورند. سپس در هفته‌ای که گذشته‌ عنوان جدید و ابرقهرمانانه‌ی Project G.G رونمایی شد. لازم به ذکر است که این استودیو دیگر به صورت مستقل کار می‌کند و Project G.G اولین بازی آن‌ها خواهد بود که به صورت کامل توسط خود  پلتینوم گیمز منتشر می‌شود.

آتسوشی اینابا یکی از بنیانگذاران استودیوی پلتینوم گیمز در رویداد PAX 2020 امسال حضور یافت و در مصاحبه‌ای در مورد انتشار بازی‌ها توسط خودشان بیان کرد که این کار به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بتوانند در راهی که مد نظر خودشان هست، حرکت کنند و همچنین تمرکز بیشتری روی عنواین ساخته شده داشته باشند اما متذکر شد که پلتینوم گیمز نمی‌خواهد که همکاری خودشان را با دیگر ناشران فراموش کنند و هدف آن‌ها این است که بتوانند هر دو حالت نشر بازی را یک جا حفظ کنند.

پلتینوم گیمز سابقه‌ی بسیاری خوبی در توسعه‌ی بازی‌ها موفق دارد. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به Vanquish، Bayonetta، Astral Chain، Nier: Automata و سری Bayonetta اشاره کرد. در حال حاضر این استودیوی بازیسازی روی توسعه‌ی عناوینی نظیره Project G.G، Bayonetta 3، Babylon’s Fall ،Granblue Fantasy: Relink و The Wonderful 101: Remastered کار می‌کند و همان طور که بالاتر اعلام شد، دو بازی دیگر هم وجود دارد که حضور معرفی نشده است. در کنار این موضوع آتسوشی اینابا اعلام کرده بود که او و تیم توسعه، علاقه‌ی بسیار زیادی به توسعه‌ی دوباره عنوان کنسل شده‌ی Scalebound دارند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments