اولین تریلر Pixar Popcorn از راه رسید؛ شخصیت‌های قدیمی دیزنی، قصه‌های تازه

تمامی قسمت‌های این سریال به‌زودی راهی دیزنی پلاس می‌شود

استودیوی پیکسار دقایقی قبل اولین تریلر Pixar Popcor را از طریق کانال خود در وب سایت یوتیوب منتشر کرده است.

والت دیزنی به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا نتوانست عملکرد چندانی خوبی در ۲۰۲۰ داشته باشد؛ موضوعی که برای دیگر فعالان سینما و تلویزیون هم صادق است. این شرکت آمریکایی سعی دارد به منظور جبران مافات، طی سه سال آینده مجموعا ۶۱ محصول را راهی سینماها یا سرویس استریم دیزنی پلاس کند که از این تعداد ۹ موردشان آثار انیمیشنی هستند. مطابق انتظار، تعدادی از آن‌ها قرار است در سال جاری میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرند.

پیکسار دقایقی قبل اولین تریلر Pixar Popcor را از طریق کانال یوتیوبی خود منتشر کرده است. این سریال از ۹ قسمت مستقل تشکیل شده و هر کدام از آن‌ها روی یکی از آثار پیکسار مانند Toy Story، Cars ،The Incredibles و Soul تمرکز دارد. به بیان دقیق‌تر، هر یک از قسمت‌های سریال داستانی کوتاه را با محوریت شخصیت‌های دوست‌داشتنی پیکسار روایت می‌کنند. در ادامه می‌توانید لیست قسمت‌ها را به صورت کامل مشاهده کنید:

  1. To Fitness and Beyond
  2. Chore Day the Incredibles Way
  3. Dancing with the Cars
  4. A Day of the Life of the Dead
  5. Cookie Num Num
  6. Dory Finding
  7. Fluffy Stuff with Ducky and Bunny
  8. Soul of the City
  9. Unparalleled Parking

دیگر سرویس‌های استریم برخلاف والت دیزنی تجربه‌ی بالایی در ساخت آثار انیمیشنی ندارند اما این موضوع دلیل مناسبی برای دست کم گرفتنشان نیست. بخش انیمیشن وارنر چند ماه قبل فصل اول Looney Tunes Cartoons را در قالب ۱۰ قسمت ساخت و از طریق HBO Max منتشر کرد. این قسمت‌ها به واسطه‌ی پایبندی به ریشه‌ها و ارائه‌ی طنزی که به طور همزمان برای کودکان و بزرگسالان مناسب است، به شدت مورد توجه قرار گرفت و بازخوردهای بسیار مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد.

سریال‌های دیزنی پلاس به صورت هفتگی پخش می‌شوند اما این سرویس استریم تصمیم گرفته تمامی قسمت‌های Pixar Popcor را در تاریخ ۳ بهمن (مصادف با ۲۲ ژانویه) را منتشر کند. در ضمن، فصل دوم Looney Tunes Cartoons هم اکنون آماده بوده و در تاریخ ۲ بهمن در دسترس مشترکان HBO Max قرار می‌گیرد. پیش‌بینی اینکه کدام یک از این دو سریال می‌تواند لانچ موفقیت‌آمیزتری را رقم بزند، در حال حاضر به بحث داغی در میان علاقه‌مندان به انیمیشن تبدیل شده است.

به نظر شما، کدام یک می‌تواند بازخوردهای بهتری را دریافت کرده و بازدید بیشتری را به ثبت برساند: Pixar Popcor یا Looney Tunes Cartoons؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا