فیل اسپنسر در مورد بازی‌های روز انتشار کنسول ایکس‌باکس سری ایکس می‌گوید

بازی‌های روز انتشار کنسول جدید با دفعات قبل فرق می‌کند

فیل اسپنسر در مورد بازی‌های روز انتشار کنسول ایکس‌باکس سری ایکس می‌گوید نیکان صبوری ۰ ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
فیل اسپنسر روز انتشار کنسول ایکس‌باکس

مدیر ارشد بخش بازی‌های شرکت مایکروسافت یعنی فیل اسپنسر در مصاحبه‌ای از بازی‌های روز انتشار کنسول ایکس‌باکس سری ایکس صحبت کرد.

او ضمن این که دوباره تایید کرد که کنسول ایکس‌باکس سری ایکس در زمان تعیین شده منتشر می‌شود، در مورد دیدگاه مایکروسافت برای بازی‌های روز لانچ ایکس‌باکس جدید توضیحاتی ارائه داد.

ما در حال حاضر می‌دانیم که در زمان انتشار کنسول ایکس‌باکس سری ایکس بازی Halo Infinite به عنوان پرچمدار کنسول ایکس‌باکس راهی بازار خواهد شد. زمانی که از فیلم اسپنسر از برنامه‌ی مایکروسافت در مورد بازی‌های همراه با لانچ ایکس‌باکس سری ایکس پرسیده شد، او چیز جدیدی را تایید نکرد ولی دیدگاه خود و شرکت مایکروسافت را در این مورد به اشتراک گذاشت؛ او گفت:

برای حرکت رو به جلوی پلتفرم ایکس‌باکس، موضوع ما و هدف ما تنها روی یک روز نخواهد بود، بلکه این در مورد بازی‌های بسیار خوب و همیشگی است که توسط استودیو‌های فرست پارتی و ثرد پارتی ما منتشر می‌شود.

فیل اسپنسر در ادامه به روز انتشار کنسول ایکس‌باکس وان را اشاره کرد. همانطور که می‌دانید در روز انتشار ایکس‌باکس وان بازی‌های بسیار زیادی برای این پلتفرم منتشر شد. اسپنسر گفت:

این موضوع که هشت بازی در یک روز منتشر شود به هیچ کس کمکی نخواهد کرد. من فکر می‌کنم که مخاطبین برخی از آن‌ها را کنار بزنند و دیگر به سمت این بازی‌ها نروند.

عناوینی که تا به امروز عرضه‌ی آن‌ها برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس تایید شده است:

  • Halo Infinite
  • Cyberpunk 2077
  • Gods And Monsters
  • Lord of the Rings: Gollum
  • Watch Dogs Legion
  • Senua’s Sage: Hellblade 2
  • Rainbow Six Quarantine

همچنین به لطف ویژگی جدید مایکروسافت با نام Smart Delivery، کسانی که بازی Cyberpunk 2077 را برای ایکس‌باکس وان خریداری کنند، برای تجربه‌ی این بازی روی کنسول ایکس‌باکس سری ایکس، نیازی به خرید مجدد آن ندارند؛ در همین رابطه شرکت سی‌دی پراچکت رد هم به صورت رسمی اعلام کرده که یک به‌روزرسانی گرافیک رایگان برای دارندگان کنسول جدید منتشر می‌شود.

قیمت کنسول ایکس‌باکس سری ایکس مشخص نیست ولی اسپنسر گفت که در این مورد بسیار هوشیار بوده و به نوعی «با چشمان بسیار باز به این قضیه نگاه می‌کند» تا بتواند قیمت مناسبی برای کنسول ارائه دهد. مایکروسافت در حال بررسی نوع قیمت‌گذاری کنسول پلی‌استیش 5 است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا