1%
  • 0/10

فیل اسپنسر ساخت کنسول دستی ایکس باکس را تایید کرد؟

صحبت‌های امیدوارکننده

فیل اسپنسر ساخت کنسول دستی ایکس باکس را تایید کرد؟ ۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ کنسول‌های بازی کپی لینک
ساخت کنسول دستی ایکس باکس

به نظر می‌رسد که فیل اسپنسر، رئیس کل بخش گیمینگ شرکت مایکروسافت به‌نحوی ساخت کنسول دستی ایکس باکس را تایید کرده است.

کنسول‌های گیمینگ قابل حمل بعد از مدت‌ها غیبت، چند سالی است که بار دیگر وارد عرصه شده‌اند و به لطف پیشرفت‌های تکنولوژی، به راحتی می‌توانند بازی‌های روز دنیا را کیفیت فوق‌العاده‌ای اجرا کنند. در همین راستا، تا به امروز گزارش‌های متعددی مبنی بر احتمال عرضه کنسول دستی ایکس باکس و پلی استیشن به گوش رسیده که حسابی هوادارها را هیجان‌زده کرده است.

بر این اساس، ساعاتی پیش رسانه IGN گفت‌وگویی با آقای فیل اسپنسر ترتیب داده که بخشی از این مصاحبه به کنسول دستی و قابل حمل ایکس باکس اختصاص دارد. در حالی که اسپنسر به صراحت ساخت این کنسول دستی را تایید نکرده، اما وعده داده که در آینده اطلاعات بیشتری از پلتفرم‌های جدید ایکس باکس به اشتراک می‌گذارد.

فیل اسپنسر در این زمینه توضیح می‌دهد:

آینده بخش سخت‌افزاری ما بسیار فوق‌العاده خواهد بود. من در رابطه با کاری که تیم ایکس باکس در زمینه ارائه روش‌های مختلف برای تجربه بازی‌ها انجام می‌دهند، به شدت هیجان‌زده هستم. رویداد اخیر ایکس باکس دباره بازی‌ها بود، اما ما در زمان مناسب و در آینده اطلاعات بیشتری درباره پلتفرم‌ها ارائه می‌دهیم.

در ادامه این صحبت‌ها، رئیس کل بخش گیمینگ مایکروسافت خاطرنشان کرد که پلتفرم جدید ایکس باکس بر مبنای استریم و ابری نیست، بلکه می‌تواند به تنهایی بازی‌ها را اجرا کند. این در حالی است که کنسول دستی جدید پلی استیشن به نام PlayStation Portal صرفا قادر به استریم بازی‌ها است.

این اولین باری نیست که مایکروسافت و فیل اسپنسر به کنسول دستی ایکس باکس اشاره کرده است. این کمپانی در هفته‌های گذشته یک نظرسنجی در خصوص کنسول‌های دستی برگزار کرده بود. جدا از این، اسپنسر نیز برتری از کنسول‌های دستی نسبت به کامپیوتر سخن گفته بود. در هر حال، هنوز ساخت کنسول دستی ایکس باکس به طور رسمی تایید نشده و باید کماکان منتظر ماند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments