#مهسا_امینی

به‌روزرسانی بخش تک نفره آفلاین بازی Phasmophobia منتشر شد

زمانش رسیده تک و تنها با ارواح همراه شوید!

به‌روزرسانی بخش تک نفره آفلاین بازی Phasmophobia منتشر شد نیما خدارحمی ۰ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
بخش تک نفره آفلاین بازی Phasmophobia

یک سال از انتشار بازی ترسناک Phasmophobia گذشته و کاربران زیادی به‌صورت گروهی به تجربه این بازی پرداختند. حال تیم توسعه دهنده تصمیم گرفته شما را بیش از پیش ترسانده و حالت جدیدی را به بازی خود افزوده است.

استودیو بریتانیایی Kinetic Games طی هفته‌های اخیر چندین مرتبه بازی محبوب احضار روح خود با نام Phasmophobia را برای بزرگداشت یک سالگی آن به‌روزرسانی کرده است، ولی به‌روزرسانی اخیر مربوط به این بازی به‌طور کلی متفاوت بوده و جلوه‌های تازه‌ای از ترس را با افزودن بخش آفلاین تک نفره در اختیار شما قرار می‌دهد.

این نکته باید گوش‌زد شود که شما پیش‌تر نیز می‌توانستید با اجرای سرور Private یا شخصی، به‌صورت تک نفره به تجربه این بازی پرداخته و کارهای مورد نیاز را به تنهایی انجام دهید، ولی بخش جدید این بازی، مراحل ساخت سرور شخصی را از بین برده و شما به‌طور مستقیم وارد بخش تک نفره این بازی می‌شوید.

شکی نیست که این بخش برای کسانی که به هر دلیلی عاشق قرار گرفتن در دل ترس بوده و از نگاه کردن به صفحه احضار روح بدون حضور دیگران ترسی ندارند عالی‌ست. شاید این بخش برای هرکسی مناسب نباشد، ولی بسیاری دیگر وجود چنین حالتی را الزامی دانسته و حال به آرزوی ترسناک خود رسیده‌اند.

تیم توسعه دهنده این بازی طی این به‌روزرسانی تغییراتی در ژورنال بازی خود نیز ایجاد کرده و با استفاده از آن می‌توانید با ارواح جدید و متفاوت آشنا شده و متوجه می‌شوید با چه مدل احضار روح سروکار داشته و باید انتظار چه چیزهایی را بکشید. علاوه بر آن، شما در کنار یادداشت کردن وقایع، افت دمای محیط، آثار انگشت ارواح و دیگر علائم، می‌توانید سرنخ‌هایی که در صحنه احضار وجود نداشته را در دفترچه خود خط زده تا رسیدن به پاسخ نهایی را آسان‌تر از پیش کنید.

دیگر تغییرات مهم به‌روزرسانی اخیر بازی Phasmophobia شامل افزایش پول بیمه در زمان مرگ طی مراحل، تغییر رفتار لحظه‌ای بیشتر ارواح و همینطور رفع برخی باگ‌ها کوچک می‌شوند. برای مثال شما پیش از این می‌توانستید سر خود را درون اشیا برده و با انجام دادن چنین کاری شما به معنای واقعی ضد ضربه می‌شدید و ارواح نمی‌توانستند به شما حمله کنند که البته با به‌روزرسانی اخیر این مشکل (یا موهبت) از بازی حذف شده است.

بخش جدیدی نیز به بازی افزوده شده که مربوط به لابی این بازی‌ست. شما از این پس انبوهی از وسایل مهمانی و آتش بازی را در لابی دریافت کرده و می‌توانید در میان مراحل کمی ترس خود را تخلیه کنید. ما فکر می‌کنیم از این پس لابی بازی محبوبیت ویژه‌ای برای خود به‌دست آورده و شما بتوانید با مغزی بازتر و روحیه‌ای بهتر به شکار ارواح بروید.

استودیو Kinetic Games به طرفداران قول داده که با ارائه به‌روزرسانی‌های بیشتر بازی خود را همیشه نو نگه داشته و همینطور کاربران انتظار سورپرایزی ویژه برای مراسم هالووین که فاصله زیادی با آن نداریم را داشته باشند. تیم توسعه دهنده بازی Phasmophobia همچنین برای تشکر از کاربران طی پستی توییتری نوشت:

ما می‌خواهیم از شما برای پشتیبانی بی‌نظیر طی یک سال اخیر تشکر کنیم. دوره فوق‌العاده‌ای بود.

بازی Phasmophobia هنوز در مرحله ارلی اکسس (Early Access) به سر برده و ما تا به این لحظه نسخه کامل این بازی را دریافت نکرده‌ایم، بااین حال این عنوان توانسته تعداد زیادی از کاربران را به سمت خود جلب کرده و لحظات ترسناک و خاطره سازی را برای آن‌ها فراهم کند. این بازی همچنین توانست سال گذشته جایزه بهترین بازی اول یک استودیو را در مراسم The Game Awards 2020 کسب کرده و نام خود را بیش از پیش درمیان عناوین بزرگ دنیای بازی‌های ویدیویی ببیند. آیا شما بازی Phasmophobia را تجربه کرده‌اید؟ تجربیات و خاطرات خود از این بازی را با ما درمیان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا