#مهسا_امینی

اکران فیلم Peter Rabbit 2 به خاطر شیوع کرونا به تاخیر افتاد

این اثر حالا پنج ماه دیرتر در سراسر جهان اکران خواهد شد

اکران فیلم Peter Rabbit 2

شرکت سونی به خاطر نگرانی‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا، تاریخ اکران فیلم Peter Rabbit 2 را پنج ماه عقب انداخت.

شیوع ویروس کرونا تاثیر منفی مشهودی در ماه اخیر روی صنعت سینما گذاشت. از تعطیلی سینماهای کشورهایی چون چین و ایتالیا گرفته تا عقب افتادن تاریخ اکران برخی فیلم‌های مهم سال جاری میلادی. به‌تازگی اکران جدیدترین قسمت از فیلم‌های جیمز باند با نام No Time To Die به همین خاطر عقب افتاد. حالا هم نوبت به یک اثر دیگر رسیده است تا با تاخیر مواجه شود.

فیلم لایو اکشن Peter Rabbit 2 که ادامه‌ی فیلمی محصول سال ۲۰۱۸ میلادی است، قرار بود در تاریخ ۲۷ مارس (۸ فروردین ۹۹) در اروپا و سوم آپریل (۱۵ فروردین ۹۹) در آمریکا اکران شود، اما سونی تصمیم گرفت تا این تاریخ را پنج ماه به عقب بیندازد و اکران را در تاریخ ۷ آگوست ۲۰۲۰ (۱۷ مرداد ۹۹) انجام دهد. با توجه به این‌که بخش اعظمی از فروش قسمت اول در اروپا بوده است، سونی چنین تصمیمی را اتخاذ کرد.

فیلم Peter Rabbit 2: Runaway داستان‌های خرگوش ماجراجوی فیلم اول را ادامه می‌دهد. این سری فیلم خانوادگی بر اساس سری داستان کودکان با همین نام ساخته شده است. قسمت اول در سال ۲۰۱۸ با بودجه‌ی ۵۰ میلیون دلاری، موفق شد تا ۳۵۱.۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد و موفق‌ترین فیلم خانوادگی آن سال لقب بگیرد. به جز «جیمز کوردن» که باری دیگر صداپیشگی پیتر خرگوشه را به عهده گرفته است، بازیگرانی چون «مارگو رابی»، «الیزابت دبیکی»، «رز بایرن»، «دامنال گلیسون» و «دیوید اویلووو» در این اثر به عنوان صداپیشه حضور دارند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا