Persona 4 Golden تا چند روز آینده برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

فروشگاه استیم میزبان Persona 4 Golden خواهد بود

Persona 4 Golden تا چند روز آینده برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود امیر سلیمی ۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
Persona 4 Golden

طبق گزارش‌های جدید، Atlus قصد دارد در تاریخ ۲۴ خرداد (مصادف با 13 ژوئن)، Persona 4 Golden را از طریق فروشگاه استیم برای رایانه‌های شخصی منتشر کند.

بعد از تایید حضور اتلوس در نمایشگاه PC Gaming Show 2020، شایعات بسیاری منتشر شد که از عرضه‌‌ی Persona 4 Golden برای PC خبر می‌داد. اولین اخبار با لو رفتن لیست بازی‌های وبسایت SteamDB آغاز شد و بعد توسط تحلیلگران مشهوری همچون دنیل احمد (Daniel Ahmad) تایید شدند تا بتوان با اطمینان بالا از انتشار این RPG ژاپنی برای رایانه‌های شخصی طی چند روز آینده صحبت کرد. علاوه بر این، با کشف صفحه‌پشتیبانی Persona 4 Golden، به‌نظر می‌رسد این بازی به قفل امنیتی Denuvo مجهز خواهد شد.

Persona 4 در شهری کوچک در ژاپن جریان دارد که در آن، بازیکان باید متحدین خود را پیدا کنند و در دنیای جدید و سورئالی با تم تلویزیونی، به پیدا کردن سرنخ‌ها برای کشف راز یک قتل بپردازند. Persona 4 Golden در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و حکم نسخه به‌روزشده و گسترش دهنده بازی اصلی را دارد. نسخه Golden شامل  بخش‌های داستانی تازه‌ای است که امکان پیچش‌های بالقوه و پایان‌های مختلف را به بازی اصلی آورد.

شایعات دیگری نیز وجود دارد که از انتشار Persona 3 برای رایانه‌های شخصی خبر می‌دهند؛ هرچند که هنوز توسط منبع معتبری تایید نشده‌اند. درآخر، همه‌ی این موارد صرفا حدس و گمان‌هایی هستند که برای تایید صحت آن‌ها باید تا برگزاری نمایشگاه PC Gaming Show 2020 صبر کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا