جیمز گان حضور کدام شخصیت در فصل دوم Peacemaker را رد کرد؟

فصل دوم در دست ساخت قرار دارد

بت مایت در فصل دوم Peacemaker

جیمز گان، فیلمنامه نویس و کارگردان آمریکایی، در پاسخ به یکی از کاربران Threads تایید کرد بت مایت در فصل دوم Peacemaker حضور ندارد.

جیمز گان (James Gunn) با همکاری پیتر سفرن (Peter Safran) روی Superman: Legacy کار می‌کند که آغازی بر فرنچایز DC Universe محسوب می‌شود. فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی چندی پیش صریحاً گفت وقتی ساخت جدیدترین اقتباس سوپرمن به انتها برسد، به سراغ فصل دوم Peacemaker می‌رود. در ضمن، اطلاعاتی از داستان قسمت‌های جدید در دسترس نبوده اما با توجه به صحبت‌های گان، بنظر می‌رسد فصل جدید هیچ ارتباطی به فصل گذشته نداشته و داستانی کاملاً جدید را روایت می‌کند.

بت مایت (Bat-Mite) یک شخصیت تخیلی بوده که نخستین بار در شماره ۲۶۷ کمیک بوک Detective Comics (محصول سال ۱۹۵۹ میلادی) معرفی شد. اگر فصل اول Peacemaker را تماشا کرده باشید، باید به یاد بیاورید که به او اشاره شده بود. به بیان دقیق‌تر، جان اکونوموس در یک صحنه می‌گوید بت مایت را به پیس میکر ترجیح می‌دهد. البته این شخصیت تخیلی هرگز جلوی دوربین نیامد و مخاطبان امیدوار بودند چنین اتفاقی را در فصل جدید شاهد باشند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی Threads چندی پیش سوالی را پیرامون حضور بت مایت در فصل دوم Peacemaker مطرح کرد. جیمز گان ضمن ابراز علاقه شدیدش به این شخصیت گفت او در قسمت‌های جدید حضور ندارد. فیلمنامه نویس و فیلمساز آمریکایی همچنین در پاسخ به یکی دیگر از کاربران دلیل غیبتش را فاش ساخت. طبق گفته او، بحث کمبود سرمایه مالی نبوده و غیبت بت مایت بخاطر عدم ارتباط داستان فصل جدید با او است.

بت مایت در فصل دوم Peacemaker

بت مایت، انسانی با قد کوتاه بوده و لباسی شبیه به بتمن (Batman) به تن دارد. در ظاهر از قدرت‌های جادویی برخوردار است اما در واقع از تکنولوژی‌های پنج بُعدی استفاده می‌کند که انسان قادر به درکشان نیست. او همچنین عاشق بتمن بوده و شوالیه تاریکی را الگوی خود می‌داند. به همین دلیل، بصورت مداوم اتفاقاتی را رقم زده و دردسرهایی را درست می‌کند تا ابرقهرمان محبوبش را ببیند. بت مایت بیشتر از اینکه یک ابرشرور باشد، یک مزاحم برای بتمن است.

طبق گمانه زنی‌ها، فصل دوم Peacemaker بعید بنظر می‌رسد تا قبل از سال ۲۰۲۶ میلادی پخش شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا