1%
  • 0/10

بازیکن‌ها در سال ۲۰۲۳ حدود یک میلیارد دلار در فروشگاه اپیک گیمز هزینه کرده‌اند

رشد روز افزون این پلتفرم

بازیکن‌ها در سال ۲۰۲۳ حدود یک میلیارد دلار در فروشگاه اپیک گیمز هزینه کرده‌اند ۰ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
هزینه فروشگاه اپیک گیمز

شرکت اپیک گیمز به تازگی گزارشی از عملکرد فروشگاه خود در سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر کرده که بر اساس آن، بازیکن‌ها حدود یک میلیارد دلار در این پلتفرم هزینه کرده‌اند.

فروشگاه اپیک گیمز به لطف تخفیف‌های وسوسه‌انگیز، حاشیه سود کمتر و ارائه بازی‌های رایگان به صورت روزانه و هفتگی، از زمان تاسیس تا به امروز میلیون‌ها کاربر را به خود جلب کرده و مهم‌تر اینکه با وجود رقبای سرسخت از جمله استیم، هر سال جامعه این پلتفرم گسترش می‌یابد.

در همین راستا، ساعاتی پیش شرکت اپیک گیمز گزارشی از عملکرد این فروشگاه به اشتراک گذاشته که بر اساس آن، گویا بازیکن‌ها در طول سال گذشته میلادی بیش از ۹۵۰ میلیون دلار در این فروشگاه هزینه کرده‌اند و از این رقم، نزدیک به 310 میلیون مربوط به بازی‌های ترد پارتی می‌شود.

در طول سال ۲۰۲۳میلادی، اپیک گیمز چیزی در حدود ۸۶ بازی به طور رایگان در دسترس بازیکن‌ها قرار داده که ارزش آن‌ها بیش از 2 هزار دلار اعلام شده است. از طرفی، گفته شده که این عناوین بالغ بر ۵۸۶ میلیون بار توسط کاربرها دانلود شده که بدون شک رقم قابل توجهی است.

در ادامه می‌توانید فهرست محبوب‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۳ در فروشگاه اپیک گیمز را مشاهده کنید:

  • Genshin Impact
  • Rocket League
  • Dead Island 2
  • GTA 5
  • Fortnite

شرکت اپیک گیمز در ادامه این گزارش به طور مختصر به برنامه‌ها و سیاست‌های خود در سال جاری میلادی اشاره کرده است. به گفته این کمپانی، یک ابزار مدیریت دانلود جدید برای فروشگاه در راه بوده که البته هنوز تاریخی برای عرضه آن مشخص نشده است. همچنین، ظاهرا از این پس بازیکن‌ها در صورت پیش خرید بازی‌ها، می‌توانید آن‌ها را قبل از عرضه پری‌لود (پیش دانلود) کنند.

خبر مهم دیگری که حسابی بازیکن‌های موبایل را هیجان‌زده می‌کند، این است که بعد از مدت‌ها کشمکش و درگیری اپیک گیمز با شرکت اپل، در نهایت گفته شده که خدمات و بازی‌های این شرکت به‌زودی به سیستم‌عامل iOS در کشورهای اروپایی در دسترس قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments