1%
  • 0/10

هزینه ۱۹ میلیارد دلاری گیمرها برای بازی‌هایی که هرگز تجربه نشده‌اند

حتی برای یک بار!

هزینه ۱۹ میلیارد دلاری گیمرها برای بازی‌هایی که هرگز تجربه نشده‌اند ۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
هزینه تجربه بازی

طبق گزارش‌ها، به نظر می‌رسد پی‌سی گیمرها بیش از ۱۹ میلیارد دلار برای بازی هایی هزینه کرده‌اند که هرگز آن‌ها را تجربه و اجرا نکرده‌اند.

شاید برای شما هم پیش آمده که یک بازی را خریداری کنید، اما هرگز به سراغ تجربه آن نروید. به نظر می‌رسد که این اتفاق در میان بازیکن‌ها به ویژه پی‌سی گیمرها معمول بوده و شاید برایتان جالب باشد که بدانید تا به امروز چند میلیارد دلار صرف چنین عناوینی شده است.

بر اساس گزارش‌ها، گویا بازیکن‌ها تا به امروز بالغ بر ۱۹ میلیارد دلار در شبکه استیم برای خرید بازی هایی هزینه کرده‌اند که حتی یک بار هم آن‌ها را تجربه نکرده‌اند. بر اساس شواهد، می‌توان دلایل مختلفی برای این اتفاق در نظر گرفت که از مهم‌ترین آن‌ها باید به تنوع زیاد بازی‌ها، هایپ زیاد و تمرکز روی عناوین سرویس محور اشاره کرد.

در واقع، ممکن است گیمرها وقت و فرصتی برای تجربه بازی‌های جدید نداشته باشند، اما با توجه به هیاهوها و جو صنعت بازی‌ها، به خرید بازی‌های جدید وسوسه شوند. از طرفی، در جریان جشنواره‌های فروش، به خاطر کاهش قیمت برخی از عناوین، گیمرها به خرید بازی‌هایی ترغیب می‌شوند که شاید هرگز آن‌ها را تجربه نکنند.

برای مثال، بسته الحاقی Shadow of the Erdtree بازی Elden Ring را در نظر بگیرید. نظر به تحسین منتقدها و بازخوردهای هوادارها، بسیاری از افراد به خرید این بازی ترغیب شده‌‎اند. با این حال، به خاطر سختی بیش از حد و سبک منحصر به فرد، تمایلی به تجربه آن ندارند.

علاوه بر این‌ها، این روزها بسیاری از افراد به تجربه بازی‌های سرویس محور و چندنفره علاقه دارند. بر این اساس، ممکن است که با وجود تهیه یک بازی جدید، کماکان به سراغ بازی مورد علاقه خود بروند و حتی برای یک بار هم که شده، بازی خریداری شده را اجرا و تجربه نکنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments