پیمان معادی در فصل سوم سریال Westworld حضور دارد

یک غافل‌گیری جالب برای بینندگان ایرانی

پیمان معادی سریال Westworld

پیمان معادی بازیگر مشهور ایرانی در جدیدترین نقش‌آفرینی خود در قسمت اول فصل سوم سریال Westworld مشاهده شد.

پیمان معادی بازیگر مشهور و محبوب ایرانی را تقریبا همگی‌مان می‌شناسیم. بخشی به واسطه‌ی حضور در آثاری چون «درباره الی»، «جدایی نادر از سیمین»، «ابد و یک روز» و «متری شش و نیم» و بخشی دیگر، با نقش‌آفرینی او در آثار سینمایی و تلویزیونی هالیوودی. او جزو معدود بازیگران ایرانی است که عملکرد بسیار خوبی در سطح بین‌المللی دارد. از فعالیت‌های او می‌توان به سریال The Night Of از شبکه‌ی HBO و فیلم‌های Camp X-Ray (که در آن با «کریستن استوارت» هم‌بازی بود)، 6 Underground و 13 Hours اشاره کرد. حال او با نقش‌آفرینی جدید خود مخاطبان را غافل‌گیر کرده است؛ حضور در قسمت اول از فصل سوم سریال Westworld.

همان طور که در تصاویر بالا می‌بینید، پیمان معادی در فصل سوم سریال Westworld حضور دارد و نقش شخصیتی به نام Elliot را بازی می‌کند که ظاهرا یکی از اعضای هیئت مدیره‌ی شرکت Delos Destinations است؛ شرکتی که صاحب پارک‌های Westworld محسوب می‌شود. باید دید که آیا حضور معادی تنها به همین قسمت محدود می‌شود یا در ادامه‌ی داستان هم او را خواهیم دید.

فصل سوم سریال Westworld از امروز پخش خود را آغاز کرده است و هشت اپیزود خواهد داشت. فصل جدید در کنار بازیگران قبلی چون «اون ریچل وود»، «تندی نیومن»، «اد هریس» و «تسا تامپسون»، میزبان بازیگران جدیدی همچون «آرون پاول» بازیگر سریال Breaking Bad و Vincent Cassel بازیگر فرانسوی آثاری مثل Black Swan و Ocean’s Twelve است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا