با جذاب‌ترین مرد سال ۲۰۲۱ میلادی آشنا شوید

دد پول جذاب‌تر است یا مرد مورچه‌ای؟

پل راد بازیگر مرد مورچه‌ای به عنوان جذاب‌ترین مرد زنده دنیا انتخاب شد

پل راد بازیگر مشهور دنیای سینمایی مارول که او را به عنوان مرد مورچه‌ای می‌شناسیم، هم اکنون توسط مجله مشهور People به عنوان جذاب‌ترین مرد سال انتخاب شده است. این عنوان هر سال توسط مجله مشهور People به جذاب‌ترین مرد زنده جهان داده می‌شود. با این حال پیش از اعلام رسمی این مجله، شایعاتی پخش شده بود که در سال ۲۰۲۱ کریس ایوانز بازیگر نقش کاپیتان آمریکا به عنوان جذاب‌ترین مرد سال جاری انتخاب خواهد شد اما با این حال امسال مجله People پل راد را برای این عنوان انتخاب کرد. 

این اولین باری نیست که بازیگران دنیای سینمایی مارول و ابرقهرمان‌ها به عنوان جذاب‌ترین مرد جهان انتخاب می‌شوند. پیشتر نیز بسیاری از بازیگران ابرقهرمانی توسط این مجله انتخاب شده بودند. سال گذشته بازیگر فیلم Black Panther، مایکل بی جوردن (Michael B. Jordan)، در سال ۲۰۱۸ ادریس البا (Idris Elba) بازیگر نقش هایمدال، در سال ۲۰۱۴ خدای تندر، کریس همسورث (Chris Hemsworth) و در سال ۲۰۱۱ صدا پیشه شخصیت راکت در فیلم محافظان کهکشان بردلی کوپر (Bradley Cooper) از دنیای سینمایی مارول برای این عنوان انتخاب شدند. 

علاوه بر این افراد، از دیگر بازیگران ابر قهرمانی که در گذشته به عنوان جذاب‌ترین مرد سال انتخاب شده‌اند می‌توان به دوان جانسون (Dwayne Johnson) بازیگر نقش بلک آدام در سال ۲۰۱۶، رایان رینولدز بازیگر نقش‌های دد پول و گرین لنتر در سال ۲۰۱۰، بازیگر فیلم  Wolverine در فرنچایز مردان ایکس هیو جکمن (Hugh Jackman) در سال ۲۰۰۸ و دو بازیگر که در نقش بتمن حاضر شده‌اند، بن افلک (Ben Affleck) در سال ۲۰۰۲ و جورج کلونی (George Clooney) بازیگر مطرح سینمای هالیوود در سال‌های ۲۰۰۶ و ۱۹۹۷ اشاره کرد. 

جدیدترین پروژه پل راد در دنیای سینمایی مارول فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania خواهد بود که در تاریخ ۲۸ ماه جولای سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد. همچنین در آینده‌ای نزدیک راد را در فیلم Ghostbusters: Afterlife و پروژه Apple TV+ series به نام The Shrink Next Door خواهیم دید که در این اثر راد لحن متفاوتی نسبت به مرد مورچه‌ای خواهد داشت. 

رایان رینولدز معتقد است که انتخاب پل راد به عنوان جذاب‌ترین مرد سال اشتباه است

رایان رینولدز بازیگر محبوب ژانر کمدی و اکشن که پیشتر نیز در سال ۲۰۱۰ به عنوان مرد جذاب سال انتخاب شده بود اکنون در واکنش به انتخاب شدن پل راد به عنوان مرد جذاب سال ۲۰۲۱ در قالب یک توییت با این بازیگر شوخی کرده است. او در این پیام توییتری عنوان کرده است تصویری که از پل راد در این مجله ثبت شده است در حقیقت جعلی بوده و در اصل بازوی راست او در این تصویر دیده می‌شود. اکنون که هر دو این بازیگر‌ها زیر سقف شرکت دیزنی فعالیت می‌کنند، بسیاری از طرفداران علاقه دارند تا این دو بازیگر را در قالب شخصیت‌های دد پول و مرد مورچه‌ای در آثار دنیای سینمایی مارول در کنار یکدیگر ببینند. 

هنگامی که از رینولدز در رابطه با این امر پرسیده شد او بیان کرد که عنوان جذاب‌ترین مرد سال در حقیقت هدر رفته است و حیف است که این عنوان به پل راد رسیده است، همانطور که در سال‌های گذشته این عنوان به فرد اشتباهی داده شده است. او در ادامه افزود که اگر این عنوان اکنون دوباره به او داده می‌شد او به سراسر جهان رفته و به خوش‌گزرانی می‌پرداخت. او همچنین به راد توصیه کرد که اکنون که این عنوان به او داده شده است باید از آن به خوبی استفاده کند. جدیدترین فیلم رایان رینولدز به نام Red Notice که محصول شبکه نتفلیکس است، فردا ۱۲ماه نوامبر برابر با ۲۱ آبان ماه منتشر خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا