1%
  • 0/10

تاریخ انتشار فیلم جدید Paranormal Activity منتشر شد

فقط تا هالووین صبر کنید

تاریخ انتشار فیلم جدید Paranormal Activity منتشر شد ۰ ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک
تاریخ انتشار فیلم جدید Paranormal Activity

طبق اعلام رسمی، بالاخره تاریخ انتشار فیلم جدید Paranormal Activity اعلام شد. تریلر این اثر نیز روز جمعه منتشر شده بود و نشان می‌داد که ریبوت این سری، باز هم شامل دوربین‌های فیلمبرداری و همچنین اتفاقات ماوراطبیعه‌ای می‌شود که پیش‌تر در سایر آثار قبلی دیده بودیم.

سری فیلم‌های Paranormal Activity مدت‌هاست که به ترساندن بینندگان می‌پردازند و سازندگان نیز از رسیدن به این هدف نهایت سود و لذت کافی را می‌برند. اما موردی که باعث خاص شدن این فیلم‌ها می‌شود، آن است که هرگز شبیه به آنچه که در دیگر آثار ترسناک و هیجان‌انگیز می‌بینید نیستند؛ بلکه سبک آن‌ها چنین است که شما دقیقا همه چیز را به صورت یک مستند کامل می‌بینید که سطح واقع‌گرایی در آن بیشتر است. در واقع در اینجا به جای اینکه مثل فیلم‌های سری The Conjuring روی گریم صورت جن مورد نظر کار شود، تیم سازنده سعی می‌کنند تا با اتفاقاتی که در فیلم می‌افتد در دل بینندگان ترس بیندازند. همچنین دیگر خبری از پریدن‌های روی صفحه کلیشه‌ای نیست و به جای آن شما همه چیز را از دید یک دوربین که دست افراد حمل می‌شود یا اینکه روی دیوار نصب شده می‌بینید.

این سبک در دید برخی از افراد ممکن است چندان هم ترسناک نباشد، اما پس از دیدن آن حتی به صورت ناخودآگاه حس ترس در بیننده ایجاد می‌شود. با این حال آیا حیف نیست که چنین سری جذابی توسط سازندگان کنار گذاشته شود؟ بخصوص با پایانی که دیدیم و داستانی که بدون دنباله رها شد. البته بد نیست بدانید که سازندگان پیش‌تر نیز اعلام کرده بودند که اگر فیلم جدیدی از Paranormal Activity ساخته شود، دیگر قرار نیست تا روایت قبلی مجموعه را دنبال کنند؛ درست همان کاری که استودیو Blumhouse هم‌اکنون با عنوان Next of Kin انجام داده است.

تاریخ انتشار فیلم جدید Paranormal Activity برای پاییز سال جاری در نظر گرفته شده است

ریبوت شدن سری فیلم‌های Paranormal Activity تقریبا چند ماه پیش توسط جیسون بلوم (Jason Blum) اعلام شده بود. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که بسیاری از کاربران به این فکر بودند حداقل تاریخ انتشار فیلم جدید در سری Paranormal Activity سال ۲۰۲۲ خواهد بود. اما چنان که پیداست، نیازی نیست تا حدود یک سال برای دیدن داستان شیطانی و تازه فعالیت‌های ماوراطبیعه صبر کنید، بلکه پاییز سال جاری برای این عنوان جدید در نظر گرفته شده است.

نام فیلم جدید سری Next of Kin نام دارد و چنان که پیداست داستان آن کمی متفاوت با مجموعه قبلی خواهد بود. در تریلر منتشر شده از این اثر سینمایی، می‌توان دید که باز هم همان سبک مستند مانند و دیدن داستان از طریق دوربین‌های مختلف مد نظر است، اما حداقل داستان آن دیگر به دوران قدیم بازنمی‌گردد و روایت از جهان مدرن شروع می‌شود. این در حالی است که در گذشته داستان سری در سال ۱۹۷۹ شروع شده بود و حتی شاهد بخش‌‌هایی از دوران قدیم‌تر از آن نیز بوده‌ایم! به هر حال باید دید که داستان جدید چطور توسط این فیلم روایت می‌شود و آیا انتظارات طرفداران سری را برآورده خواهد کرد یا که نه.

فیلم Paranormal Activity: Next of Kin به زودی و در تاریخ ۷ آبان (۲۹ اکتبر) اکران شده و در شبکه استریم Paramount Plus به صورت اختصاصی پخش خواهد شد. لازم به ذکر است که کارگردان این اثر ویلیام یوبانک (William Eubank) بوده و نویسندگی آن را هم کریستوفر لندن (Christopher London)، نویسنده معروف فیلم‌های ترسناک بر عهده دارد که البته در ساخت Paranormal Activity: The Marked Ones نیز همکاری داشته است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments