بازیگر نقش مستر چیف در سریال هیلو از تجربیات خود می‌گوید

رخی تازه از اسپارتان شکست ناپذیر دنیای هیلو در کمین است!

سخنان شرایبر درباره سریال هیلو

حتی اگر طرفدار سری بازی هیلو و به طور کلی ایکس باکس نباشید، سریال هیلو شما را هیجان زده خواهد کرد، پس بد نیست در حالی که به انتظار این سریال نشسته‌ایم، چند کلمه‌ای از زبان بازیگر شخصیت مستر چیف بخوانیم.

کمتر از دو ماه تا اکران سریال اقتباسی هیلو در Paramount+ باقی مانده است و مدتی پیش، ما شاهد اولین تریلر کامل سریال Halo و نحوه صف آرایی مستر چیف دوست داشتنی و یاران او در برابر لشکر کاوننت‌ها بودیم که خاطرات زیادی را برای طرفداران قدیمی زنده کرد. بدون شک هر چقدر به اکران این سریال نزدیک‌تر می‌شویم، اطلاعات بیشتری درباره آن انتشار می‌یابد و بخشی مهم از آن‌ها به ستاره این سریال یعنی پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) که در قامت مستر چیف ایفای نقش کرده بر می‌گردند.

طی روزهای اخیر، مراسمی به منظور آشنایی بیشتر با سریال هیلو در پارامونت برگزار شد و در این میان شرایبر سخنان بسیار جالب توجهی برای ما داشت و تلاش کرد ما را مانند خود در لباس خاطره انگیز مستر چیف جای دهد و همین موضوع توانست طرفداران را بیش از پیش با مستر چیف یکی کرده و بیش از پیش آن‌ها را تشنه سریال هیلو کند! شرایبر درباره ایفای نقش مستر چیف گفت:

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که با آن روبه‌رو بودیم، تفاوت ساخت یک بازی ویدیویی با یک سریال تلویزیونی برگرفته از دنیای هیلو بود. بدون شک این سریال برای عاشقان دنیای هیلو و برای کسانی‌ست که می‌خواهند در دنیای هیلو کاوش کنند. فرصت ایفای نقش شخصیتی مثل مستر چیف که بدون شک یکی از بزرگ‌ترین، مشهورترین و قهرمانانه‌ترین شخصیت‌های دنیای بازی ویدیویی‌ست، فرصت کاوش در ایده‌ها و ذهنیت او، در کنار کاوش در روابط مستر چیف با یک سرباز و یک قهرمان است که هر دو خود او هستند. من می‌توانم شباهت‌ها و تفاوت‌های میان آن‌ها را ببینم و این همان چیزی‌ست که برای من جالب است.

شرایبر پس از این توضیحات، امیدوار است که طرفداران او و عمق شخصیت مستر چیف افسانه‌ای را درک کنند. ما مطمئن هستیم که داستان‌های ناگفته بسیاری در سریال هیلو گفته خواهند شد و با کنار رفتن احتمالی ماسک مشهور او، ما می‌توانیم دیدی بهتر و عمیق‌تر به شخصیت مستر چیف داشته و بیش از یک قهرمان و جنگجوی شکست ناپذیر، او را در قالب انسانی عادی و بیش از پیش شبیه به خود ببینیم. اگر از طرفداران قدیمی سری بازی هیلو باشید، می‌دانید که او هرگز در بازی‌ها بدون ماسک ظاهر نشده است و این در حالی‌ست که تریلرهای سریال هیلو، با نشان دادن بدن او در هنگان نصب سپر اسپارتان، نوید مستر چیف بدون ماسک را می‌دهند که بیش از دو دهه منتظر آن بوده‌ایم.

سریال هیلو در تاریخ ۲۴ مارس سال جاری میلادی، برابر با ۴ فروردین سال ۱۴۰۱ در شبکه Paramount+ اکران خواهد شد و بدون شک پیش از آن شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این سریال مورد انتظار خواهیم بود. نظر شما درباره سخنان شرایبر و انتخاب او برای نقش مستر چیف چیست؟ فکر می‌کنید او بتواند در نقش این اسپارتان شکست ناپذیر خوب ظاهر شود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا