هیروی Echo از سه‌شنبه در بازی Overwatch قابل تجربه خواهد بود

این هیرو تقریبا سه هفته در سرورهای PTR قرار داشت

هیروی Echo در بازی Overwatch

شرکت بلیزارد اعلام کرد که جدیدترین هیروی بازی Overwatch با نام Echo از سه‌شنبه‌ی همین هفته در دسترس قرار می‌گیرد.

طرفداران بازی Overwatch مدت‌هاست که با هیروی Echo آشنایی دارند. این شخصیت اولین بار در انیمیشن کوتاه Runion با محوریت شخصیت‌های McCree و Ashe حضور یافت و از همان‌جا مشخص شد که یکی از هیروهای بازی در آینده خواهد بود. حدود سه هفته پیش هم یک ویدیو با محوریت او منتشر شد که به ریشه‌های داستانی او می‌پرداخت. شخصیت Echo یک هوش مصنوعی است که توسط دکتر Liao یکی از اعضای موسس گروه اورواچ خلق شد. هدف دکتر Liao از خلق اکو، کمک به اورواچ و برپایی صلح در سراسر دنیا بود؛ وظیفه‌ای که او حتی بعد از مرگ خالقش هم به آن ادامه می‌دهد. هوش اکو از محیط اطرافش تاثیر می‌گیرد و حضور تمام وقت دکتر Liao در کنار او باعث شده تا شخصیت و رفتارش مشابه او باشد.

هیروی Echo طی سه هفته حضوری که در سرورهای PTR یا آزمایشی بازی داشته، نشان داده که بسیار و شاید بیش از حد قدرت‌مند است؛ یک هیرو در گروه Damage که می‌تواند از فاصله‌ی دور هم به دشمنان آسیب بزند. سلاح او گلوله‌های انرژی است که هر بار سه تا از آن‌ها را با یک الگو پرتاب می‌کند. چیزی مشابه حمله‌ اولیه‌ی Sigma با این تفاوت که کمانه نمی‌کند، محدودیت شعاع پرتاب ندارد و همچنین انفجاری نیست. او همچنین مثل Mercy بال‌هایی دارد که سرعت فرود آمدنش را کم می‌کند و مدت بیشتری در هوا معلق می‌ماند. او سه قابلیت دارد که جزئیات‌شان به شرح زیر است:

  • Sticky Bombs: اکو تعدادی بمب چسبنده شلیک می‌کند که بعد از چسبیدن به محل مورد نظر، پس از مدت کوتاهی منفجر می‌شوند.
  • Flight: اکو با این قابلیت یک جهش انجام می‌دهد و برای مدتی می‌تواند در هوا پرواز کند. چیزی مشابه پرواز Mercy هنگام فعال شدن آلتیمیت.
  • Focusing Beam: یک اشعه‌ی انرژی که برای چند ثانیه به صورت مستقیم پرتاب می‌شود و می‌تواند آسیب زیادی وارد کند.

در نهایت به آخرین و مهم‌ترین قابلیت Echo می‌رسیم که قابلیت آلتیمیت اوست. این قابلیت که Duplicate نام دارد، به اکو اجازه می‌دهد تا برای مدتی به یکی از هیروهای دشمن تبدیل شود. در این شرایط آلتیمیت بسیار سریع‌تر از حالت عادی شارژ می‌شود و در صورت استفاده‌ی درست می‌توان آسیب زیادی به دشمنان وارد کرد.

شرکت بلیزارد اعلام کرد این هیرو از سه روز دیگر یعنی ۲۶ فروردین ماه در دسترس تمام کاربران Overwatch قرار می‌گیرد. بلیزارد همچنین تغییراتی در سیستم Hero Pool‌ و Map Pool هم انجام داده است. سیستم Map Pool از آپدیت جدید دیگر وجود نخواهد داشت و تمام نقشه‌های بازی برای حالت Competitive در دسترس قرار می‌گیرد. البته نقشه‌های Paris و Horizon Lunar Colony برای اصلاحات، موقتا کنار می‌روند. سیستم Hero Pool هم بین کاربران عادی و لیگ اورواچ به صورت یکسان اعمال می‌گردد و هیچ تفاوتی بین آن‌ها وجود نخواهد داشت. از این پس هم هر هفته به طور ثابت چهار هیرو حذف خواهند شد که شامل یک تانک، یک ساپورت و دو دمیج خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا