از کاراکتر جدید بازی Overwatch رونمایی شد

با Echo آشنا شوید

بلیزارد بالاخره از کاراکتر جدید اورواچ پرده برداشت که قرار است به زودی در دسترس بازیکنان قرار بگیرد.

۷ ماه از معرفی آخرین قهرمان بازی اورواچ می‌گذرد و طرفداران مدت‌هاست که در انتظار یک کاراکتر جدید با قابلیت‌های نو هستند. حال بلیزارد اندکی پیش، از کاراکتر Echo به‌عنوان جدیدترین قهرمان بازی محبوب خود رونمایی کرده است. اکو یک روبات هوش مصنوعی بسیار پیشرفته است که اولین بار او را در تریلر سینماتیک معرفی کاراکتر Ashe دیده بودیم و از آن زمان تاکنون طرفداران منتظر اضافه شدن او به بازی بوده‌اند.

طبق توضیحات رسمی، اکو یک «روبات با برنامه‌نویسی انقلابی است که از یک هوش مصنوعی تطبیق‌پذیر با سرعت فوق‌العاده بهره می‌برد». در تریلری که از ریشه داستانی این کاراکتر منتشر شده، دکتر لیائو، یکی از خالقان ربات‌های شرور Omnic و موسس سازمان اورواچ را می‌بینیم که بعد از حمله به آزمایشگاهش، آخرین جملاتش را به زبان می‌آورد. به گفته‌ی لیائو، اکو دستاورد یک عمر اوست که همیشه رویایش را داشته و همیشه می‌خواسته که به دنیا کمک کند. حالا اکو میراث و وعده‌ی دکتر لیائو برای مقابله با Omnicها و نجات دنیاست.

بلیزارد هنوز هیچ اطلاعاتی از چگونگی سبک بازی Echo به میان نیاورده و حتی تاریخ دقیق عرضه‌ی آن را هم مشخص نکرده است. به نظر این کاراکتر تا آن زمان باید مراحل تست در سرورهای عمومی آزمایشی را طی کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا