#مهسا_امینی

پنل Overwatch 2 در بلیزکان 2021 شامل چه برنامه‌هایی می‌شود؟

انتظارات خود را پایین بیاورید

پنل Overwatch 2 در بلیزکان 2021 شامل چه برنامه‌هایی می‌شود؟ سورنا رضایی ۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
پنل Overwatch 2 در بلیزکان 2021

Metro که یکی از افشاگرهای شناخته شده‌ی ویدیو گیم محسوب می‌شود، جزئیات بیشتری را از پنل Overwatch 2 در بلیزکان 2021 منتشر کرد.

در حالی که یک هفته‌ای با پایان بهمن فاصله داشتیم، بلیزارد اینترتینمنت وب سایت رسمی بلیزکان را آپدیت کرد و نخستین جزئیات را از نحوه‌ی برگزاری بلیزکان 2021 به اشتراک گذاشت. شرکت آمریکایی برای رویداد آنلاین خود شش کانال متفاوت تدارک دیده که هر یک روی موضوع خاصی تمرکز دارند؛ برای مثال، کانال شماره‌ی دو به World of Warcraft می‌پردازد. مثال دیگر، کانال شماره‌ی پنج است که پنل‌های مرتبط با Overwatch و نسخه‌ی دوم آن را پخش می‌کند. بلیزارد همچنین نام پنل‌ها و زمان برگزاری‌شان را هم اعلام کرده است.

با توجه به اطلاعاتی که تا به این لحظه از سوی بلیزارد اینترتینمنت به اشتراک گذاشته، اورواچ 2 تنها یک برنامه‌ی اختصاصی به نام Behind the Scenes of Overwatch 2 دارد که اطلاعاتی را از فرایند توسعه به اشتراک می‌گذارد و خبری از تاریخ انتشار بازی نخواهد بود. این در حالی است که مجموعه‌ی Diablo و عنوان World of Warcraft پنل‌های نسبتا متنوعی خواهند داشت که هر کدامشان روی یک موضوع تمرکز دارد. این اتفاق، ناامیدی گروهی از کاربران فضای مجازی را به همراه داشت. آن‌ها انتظار بیشتری از شرکت محبوبشان داشتند.

Metro یکی از افشاگرهای صنعت ویدیو گیم است. او چندی پیش اطلاعاتی را از برنامه‌های بلیزارد اینترتینمنت برای رویداد اختصاصی‌اش دریافت کرد و آن‌ها را از طریق توییتر با دیگران به اشتراک گذاشت. بخشی از اطلاعات لو رفته به پنل Overwatch 2 در بلیزکانلاین 2021 مربوط می‌شود. طبق گفته‌های مترو، طرفداران اورواچ قبل از هر چیز بهتر است انتظارات خود را پایین بیاورند تا پس از تماشای پنل‌ها با ناامیدی مواجه نشوند. او سپس گفت جزئیاتی از روند توسعه‌ی نسخه‌ی دوم به اشتراک گذاشته می‌شود و احتمال معرفی تعدادی از قهرمان‌های جدید وجود دارد. البته این قهرمان‌ها به نسخه‌ی اول تعلق نداشته و همگی برای دنباله در نظر گرفته شده‌اند.

مترو در بخش دیگری از رشته توییت‌های خود گفت Overwatch 1 به انتهای چرخه‌ی حیات خود نزدیک شده و به احتمال زیاد دیگر هیچ قهرمان جدیدی دریافت نخواهد کرد. او همچنین بار دیگر تاکید کرد احتمال رایگان شدن (Free-to-Play) این بازی محبوب وجود دارد. به خصوص اینکه بلیزارد اکتیویژن چندی پیش گفته بود می‌خواهد سیاست‌های کسب درآمد در Call of Duty Warzone را در محصولات آینده‌ی خود پیاده‌سازی کند. در ضمن، افشاگر مشهور ویدیو گیم تاکید داشت نسخه‌ی ریسمتر Dablo 2 که شایعه‌اش از مدت‌ها قبل به گوش می‌رسید، سرانجام در بلیزکان 2021 رونمایی خواهد شد.

پنل Overwatch 2 در بلیزکان 2021
Diablo Immortal

تقریبا همزمان با مترو، یکی از دیگر افشاگرهای صنعت گیم که با نام Kaiser499 فعالیت می‌کند، جزئیات بیشتری را از بلیزکان بعدی را به لو داد. او مدعی شده است در جریان رویداد تعدادی از نقشه‌ها و قهرمان‌های Overwatch 2 برای نخستین بار به نمایش گذاشته می‌شوند. همچنین طرفداران می‌توانند خود را برای رونمایی از بسته‌ی الحاقی بازی آنلاین و رایگان Heartstone Diablo 2 Resurrected و World of Warcraft: The Burning Crusade Classic آماده کنند. تاریخ انتشار Diablo Immortal هم مشخص خواهد شد.

در انتها، لازم به ذکر است بلیزکان طی سه روز و در بازه‌ی زمانی یک الی ۳ اسفند امسال (مصادف با ۱۹ الی ۲۱ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) پخش خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا