بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز: جهنم و آشپزخانه به‌لطف اپیک گیمز جذاب می‌شوند!

دست‌ودل بازی بی‌پایان اپیک گیمز

Overcooked! 2 و Hell Is Other Demons رایگان

دست و دل بازی فروشگاه اپیک گیمز همیشه زبان زد بوده و این روزها نیز از آن استفاده می‌کنیم. این هفته Overcooked! 2 و Hell Is Other Demons رایگان شده‌اند و از همین لحظه دردسترس هستند.

عناوین رایگاه هفته سوم ژوئن در فروشگاه اپیک گیمز برای دانلود دردسترس قرار گرفته‌اند. بازی‌های این هفته اپیک گیمز عناوینی هستند که در عین ساده و کم حجم بودن، توانسته‌اند به شهرت رسیده و نامی درمیان بازی‌های محبوب برای خود داشته باشند. بازی‌های رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز عناوین Hell Is Other Demon و Overcooked! 2 خواهند بود. پس از این دو عنوان نیز دو بازی دیگر یعنی Horizon Chase Turbo و همینطور Sonic Mania جایگزین و رایگان خواهند شد.

همانطور که می‌دانید برای مدت زمان طولانی‌ست فروشگاه اپیک گیمز هر هفته دو عنوان را به‌‌صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده و شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه و تنها با ساخت حساب کاربری در این فروشگاه به بازی‌های رایگان هفتگی دسترسی داشته و از آن‌ها لذت ببرید. این نکته را نیز باید درنظر داشت که این عناوین همیشه برای یک هفته در فروشگاه نبوده و گاهی برای مدت زمان بیشتر یا کمتر در فروشگاه قرار می‌گیرند، ولی این عناوین عموما به‌طور محدود رایگان شده و کمتر عنوانی بدون محدودیت زمانی در این فروشگاه رایگان می‌شود و این هفته نوبت Overcooked! 2 و Hell Is Other Demons رایگان است.

باید توجه داشته باشید که پس از خروج این عناوین از حالت رایگان، شما دیگر قادر به دریافت آن‌ها نبوده و باید با آن‌ها خداحافظی کنید. همچنین این نکته را باید درنظر داشت که فروشگاه اپیک گیمز تنها برای رایانه‌های شخصی عرضه شده و شما قادر به تجربه بازی‌های رایگان این فروشگاه در دیگر پلتفرم‌ها نیستید. فروشگاه اپیک گیمز همیشه در صفحه توییتری خود شما را از رایگان شدن بازی‌های جدید مطلع می‌سازد و روز گذشته نیز طی توییتی جدید رایگان شدن عناوین Hell Is Other Demon و Overcooked! 2 را اعلام کرد. فروشگاه اپیک گیمز در این باره نوشت:

اگر تحمل ماندن در جهنم را ندارید...شاید بخواهید به آشپزخانه بروید؟ هر دو عنوان Hello Is Other Demon و Overcooked! 2 این هفته در فروشگاه اپیک گیمز رایگان هستند.

عنوان کمتر شناخته شده Hell Is Other Demon عنوانی اکشن، شوتر و پلتفرمر با المان‌های سبک Roguelite است. در دنیایی مملو از اهریمن‌ها که به‌دست خودشان ساخته شده کاوش کرده، به جنگ باس‌ها رفته و از آهنگ‌های سنگین و همگام با بازی لذت ببرید.

همانطور که پیش‌تر اعلام شد، عناوین Hell Is Other Demon و Overcooked! 2 رایگان بوده و شما می‌توانید تا تاریخ ۲۴ ژوئن، برابر با ۳ تیر ماه سال جاری آن‌ها را به کتابخانه خود افزوده و برای همیشه آن‌ها را نگه دارید. پیش‌تر نیز اشاره شد که پس از این دو بازی، عناوین Horizon Chase Turbo و Sonic Mania به‌طور رایگان در دسترس قرار گرفته و شما می‌توانید آن دو بازی را از ۲۵ ژوئن برابر با ۴ تیر ماه تا تاریخ ۱ جولای برابر با ۱۰ تیر ماه دریافت کنید.

شاید عناوین رایگان شده توسط اپیک گیمز طی این دو هفته آنچنان عناوین بزرگی نباشند، ولی بازی رایگان همیشه ارزش تجربه داشته و نباید از آن‌ها ساده گذشت. نظر شما چیست؟ آیا این دو عنوان را پیش‌تر تجربه کرده‌اید؟ دوست دارید کدام بازی‌ها رایگان شوند؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا