هنرپیشه نقش اصلی سریال Moon Knight از بزرگترین ریسک هنری خود می‌گوید

فیلمبرداری به‌زودی تمام می‌شود

هنرپیشه نقش اصلی سریال Moon Knight

اسکار آیزاک هنرپیشه نقش اصلی سریال Moon Knight در جدیدترین مصاحبه خود با برنامه Good Morning Arizona درباره بزرگترین ریسک هنری‌اش صحبت کرده است.

با گذشت مدتی از معرفی موج اول سریال‌های Marvel Cinematic Universe، مارول از ساخت سریال لایو اکشن مون نایت خبر داد. این کاراکتر با نام واقعی مارک اسپکتر شناخته شده و عضو سابق ارتش ایالات متحده است که بنا به دلایلی به یک جاسوس سازمان سیا و سپس یک مزدور تبدیل می‌شود. او در جریان یکی از ماموریت‌ها کشته شده و پس از ملاقات با ایزد ماه، در قالب یک ابرقهرمان به دنیا بازمی‌گردد. مارک به واسطه فعالیت‌هایش برای سازمان سیا یک کارآگاه عالی بوده، قادر است با تجهیزات پیشرفته کار کند و در نبرد تن به تن ماهر است. او همچنین بسته به نمودهای ماه قدرت، سرعت و تحمل متفاتی دارد.

سریال Moon Knight پس از یک وقفه در آوریل سال جاری میلادی وارد فاز فیلمبرداری شد و هنوز روند ضبط صحنه‌های مورد نیاز به انتها نرسیده است. مارول مانند همیشه سیاست‌های سختگیرانه خود را در قبال این اثر هم به کار گرفته و اجازه نداده اطلاعات چندانی از داستان به فضای مجازی درز پیدا کند. البته چند تصویر و ویدیو از پشت صحنه تهیه شده که چیز چندانی را شامل نشده و اهمیتی ندارند. در ضمن، اسکار آیزاک (Oscar Isaac) نقش مارک اسپکتر را ایفا می‌کند. از دیگر بازیگران هم می‌توان ایتن هاوک (Ethan Hawke) را نام برد که در حال حاضر نمی‌دانیم به عنوان چه کسی جلوی دوربین رفته است.

اسکار آیزاک اخیرا در برنامه Good Morning Arizona حاضر شده و گفتگویی را انجام شده است. وقتی سوالی پیرامون بزرگترین ریسک هنری‌اش مطرح شد، بازیگر آمریکایی-گواتمالایی بدون هیچ گونه تعللی به سریال مون نایت اشاره کرد. او همچنین گفت وقتی در آستانه امضای قرارداد با مارول بود، اضطراب داشت:

در پاسخ باید بگویم سریالی که هم اکنون رویش کار می‌کنم و Moon Knight نام دارد، [بزرگترین ریسک هنری من است].

یک ماه تا انتهای فاز فیلمبرداری مانده است. در ابتدا اضطراب زیادی داشتم اما تا به اینجای کار فوق العاده بوده است.

اسکار آیزاک دل خوشی از آثار بلاک باستر ندارد. او سال‌ها قبل نقش منفی X-Men: Apocalypse را پذیرفت که در مه سال ۲۰۱۶ میلادی روی پرده نقره‌ای رفت. هنرپیشه آمریکایی-گواتمالایی در یکی از مصاحبه‌های خود به فیلمبرداری Apocalypse پرداخت که برایش بسیار طاقت‌فرسا بود. او فاش کرد نه تنها گریم سنگینی روی صورتش انجام می‌گرفت، بلکه مجبور بود لباسی ۱۸ کیلوگرمی را به تن کرده و جلوی دوربین برود. آیزاک همچنین در یکی دیگر از گفتگوهای خود اعتراف کرد بازخوردهای نه چندان مثبت طرفداران به Star Wars: The Rise of Skywalker را پیش‌بینی کرده بود.

با خواندن پاراگراف پیشین احتمالا یک سوال در ذهنتان شکل گرفته باشد: چرا اسکار آیزاک با وجود تجربه‌های تلخ پذیرفت در یک اثر بزرگ دیگر نقش‌آفرینی کند؟ پاسخ سوال را باید در یکی از مصاحبه‌های نسبتا قدیمی او جستجو کرد. طبق متن، آیزاک مشکلی با ژانر آثار نداشته و موضوع اصلی، دست‌اندرکارانی است که رویشان کار می‌کنند. او همچنین در این مصاحبه تاکید کرد عاشق همکارانش در سریال Moon Knight بوده و این اثر تفاوت‌هایی با آثار مشابه خواهد داشت.

فصل نخست مون نایت از ۶ قسمت تشکیل شده و در تاریخ نامشخصی از سال آتی میلادی به سرویس استریم دیزنی پلاس خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا