نسخه دیجیتالی فیلم Oppenheimer چه زمانی منتشر می‌شود؟

ساخته جدید کریستوفر نولان کی وارد سرویس‌های استریم خواهد شد؟

نسخه دیجیتالی فیلم Oppenheimer چه زمانی منتشر می‌شود؟ عرفان بدری ۰ ۰۴ مرداد ۱۴۰۲ سینمای جهان
نسخه دیجیتالی فیلم Oppenheimer

اخیرا اطلاعات جدیدی درباره تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی فیلم Oppenheimer در سرویس‌های اشتراکی پخش فیلم و سریال منتشر شده است و این طور که به نظر می‌رسد، فعلا باید برای تماشای این اثر در خانه منتظر بمانیم.

تازه‌ترین ساخته کریستوفر نولان (Christopher Nolan) یعنی فیلم Oppenheimer که با همکاری شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures) ساخته شده، در آخر هفته افتتاحیه خود موفق شد تا ۸۲.۵ میلیون دلار در باکس آفیس فروش داشته باشد. فیلم قبلی نولان با نام Tenet در سال ۲۰۲۰ و در اوج همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ اکران شده بود که همین باعث شد این اثر فروش موفقی در گیشه نداشته باشد و در نتیجه خیلی زود روی سرویس‌های اشتراکی پخش فیلم و سریال در دسترس قرار بگیرد. در ادامه به دلیل پخش زودهنگام Tenet در سرویس‌های استریم، کریستوفر نولان تصمیم به قطع همکاری با شرکت برادران وارنر (Warner Bros) گرفت.

اکنون این طور که به نظر می‌رسد، فیلم Oppenheimer قرار است تا فعلا تنها در سالن‌های سینما قابل تماشا باشد و تا مدتی خبری از انتشار آن روی سرویس‌های اشتراکی نیست. حالا به تازگی مت بلونی (Matt Belloni) خبرنگاری رسانه Puck’s در کزارشی درباره تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی فیلم Oppenheimer اعلام کرده که طبق قرارداد کریستوفر نولان و یونیورسال پیکچرز، این اثر تا ۱۲۰ روز به طور اختصاصی در سالن‌های سینما اکران می‌شود. در نتیجه نسخه دیجیتالی این اثر در تاریخی نزدیک به روز شکرگذاری آمریکا در دسترس قرار می‌گیرد.

از آنجایی که فیلم Oppenheimer در تاریخ ۲۱ جولای ۲۰۲۳ (۳۰ تیر ۱۴۰۲) اکران شده، بنابراین می‌تواند پس از ۱۲۰ روز در تاریخ ۱۸ نوامبر ۲۰۲۳ (۲۷ آبان ۱۴۰۲) که پنج روز مانده به تعطیلات ملی است، وارد سرویس‌های اشتراکی پخش فیلم و سریال شود.

پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۳ یعنی انیمیشن The Super Mario Bros. Movie که توسط شرکت یونیورسال پیکچرز ساخته شده، با وجود فروش ۱ میلیارد ۳۵۵ میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی تنها ۴۱ روز بعد از شروع اکران در سرویس‌های استریم منتشر شد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا