با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تریلر سریال وان پیس منتشر شد

انفجار خاطره‌ها؟

سرویس استریم نتفلیکس به انتظارها پایان داد و ساعاتی پیش، تریلر سریال وان پیس را در فضای مجازی منتشر کرده است.

نتفلیکس در حال حاضر یکی از بزرگترین بازیگران حوزه استریم فیلم و سریال بوده و با قدرت، به تولید آثار مختلف برای جلب نظر مخاطبانش ادامه می‌دهد. در همین راستا، این سرویس آمریکایی بخشی از منابع مالی خود را به ساخت سریال لایو اکشن برخی از مشهورترین انیمه‌های سریالی قرار داده است؛ برای مثال می‌توان به Cowboy Bebop اشاره کرد.

سریال لایو اکشن Cowboy Bebop به هیچ وجه موفق نبوده و نتوانست انتظارات را برآورده کند. همین موضوع، نگرانی طرفداران One Piece را به همراه داشته است؛ اثری که نسخه لایو اکشنش ساخته شده و در آینده از نتفلیکس پخش خواهد شد. در صورتی که نمی‌دانید، اتفاقات حول محور یک پسر جوان به نام مانکی دی. لافی می‌چرخد که علاقه خاصی به دزدی دریایی داشته و می‌خواهد با پیدا کردن بزرگترین گنج جهان، پادشاهان دزدان دریایی لقب بگیرد.

نتفلیکس در جریان رویداد اختصاصی خود که اخیراً برگزار شد، اولین تریلر سریال وان پیس را منتشر کرده است. این ویدیو نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و با نمایش مانکی دی. لافی آغاز می‌شود. مانکی در ثانیه‌های آغازین خود را به صورت خلاصه معرفی کرده و از رویایش پرده برمی‌دارد. در ادامه نگاهی کوتاه به خدمه کشتی مانند زورو، نامی، اوسوپ و سانجی انداخته و همچنین شاهد درگیری‌های دریایی و تن به تن هستیم.

نکاتی که اولین تریلر سریال وان پیس در خود جای داده، به موارد گفته شده در پاراگراف پیشین خلاصه نمی‌شود. این ویدیوی تبلیغاتی در ثانیه‌های پایانی خود از تاریخ انتشار فصل نخست پرده برمی‌دارد. بر این اساس، علاقه مندان می‌توانند از تاریخ ۹ شهریور سال جاری (۳۱ آگوست ۲۰۲۳) به تماشای این اثر بپردازند. مانند همیشه، می‌توان انتظار داشت تمامی قسمت‌ها به صورت همزمان در دسترس قرار بگیرند.

یکی از بزرگترین نگرانی‌ها پیرامون سریال لایو اکشن وان پیس، مدت زمان فصل اول است. فصل اول، قوس داستانی East Blue را پوشش می‌دهد که انیمه آن را در قالب ۶۱ قسمت به تصویر می‌کشد. در حالی که نسخه لایو اکشن تنها ۸ قسمت دارد. این موضوع باعث شده تا کاربران نسبت به حذف برخی از اتفاقات مهم نگران باشند.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا