برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
قوی ترین غول وان پیس
1%
  • 0/10

قوی ترین غول وان پیس کدام است؟

انسان نمایان غول پیکر!

قوی ترین غول وان پیس کدام است؟ ۰ ۰۱ خرداد ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

غول ها به عنوان قدرتمندترین نژاد داستان ایچیرو اودا شناخته می‌شوند و توانایی آن‌ها انتهایی ندارد؛ اما قوی ترین غول وان پیس کدام است؟

غول‌ها (Giants) در سری وان پیس (One Piece) از قوی‌ترین نژادهای این داستان بوده و بر اساس اطلاعاتی که ایچیرو اودا (Eiichiro Oda) در وان پیس منتشر کرده، قدرت این نژاد می‌تواند بقیه را از میدان به در کند. غول‌ها نژادی هستند که به خاطر قدرت فیزیکی‌شان می‌توان روی آن‌ها حساب کرد و همکاری با آن‌ها می‌تواند برای جلو بردن نقشه کارساز باشند. شناخته شده‌ترین غول‌های داستان وان پیس آن‌هایی هستند که ساکن جزیره الباف‌اند، اما در طی داستان غول‌های دیگری از قبایل دیگری به خوانندگان و تماشاچیان معرفی شدند. این قبایل، نژادی انسان‌نما هستند عمر بسیار طولانی‌تری نسبت به بقیه دارند و حداقل سه برابر انسان‌ها عمر می‌کنند. 
بهتر است بدانید علاوه بر ساکنین الباف قبایل مختلفی از غول‌ها مانند غول‌های باستانی و قبیله ناشناخته‌ی برادران یتی کول در داستان وجود دارند که در کنار ساکنین الباف نژاد غول‌ها را تشکیل می‌دهند. علاوه بر این به دلیل قدرت فیزیکی بی‌مانند غول‌ها گروه‌ها بسیاری از گروه‌های دزد دریایی رقیب سعی داشته‌اند که لشگری از این نژاد را برای خود بسازند و همچنین خود دولت جهانی، روی آزمایش‌هایی برای ایجاد غول‌های خود سرمایه‌گذاری کرده که تا کنون به نتیجه خاصی نرسیده است. به دلیل جذاب بودن این تفاوت‌ها و توانایی رزمی گرو‌ه‌های مختلف، ما در این مقاله سعی بر این داشتیم که علاوه بر رده بندی این گروه‌ها بر اساس قدرت، به معرفی قوی ترین غول وان پیس بپردازیم؛ با رسانه سرگرمی همراه باشید:

Loki

شاهزاده اسرارآمیز الباف

با اینکه اطلاعات خیلی کمی در مورد این چهره سلطنتی غول‌های الباف وجود دارد، اما احتمالا این شخصیت قدرتی فراتر از بقیه همتایان غول پیکر خود دارد که به این درجه رسیده است. او توسط رعایای خود در ملت جنگجو بسیار مورد احترام است، و با توجه به عطش بی پایان غول‌ها برای نبرد این مسئله را تنها می‌توان به قدرت این شخصیت نسبت داد. دلیل اصلی اینکه لوکی در رتبه بالاتری قرار نگرفته این است که مخاطبان کمی او را دیده‌اند. شاید اگر اطلاعات بیشتری در مورد قدرت او در طول سفر آتی دزدان دریایی کلاه حصیری به جزیره الباف فاش شود، رده این شخصیت به عنوان قوی ترین غول وان پیس کاهش هم پیدا کند.

Little Oars Jr

از نوادگان قبیله غول‌های باستانی

یکی از اعضای سابق دزدان دریایی ریش سفید که به خدمه در تلاش برای نجات آس در آرک مارینفورد کمک کرد، Little Oars Jr بود که تقریباً به تنهایی جریان جنگ پارامونت را به نفع متحدانش تغییر داد. اندازه و توانایی او که حتی غول‌های الباف را سرجا می‌نشاند، از رفقای او محافظت می‌کرد و در عین حال مانع از بستن دفاع تفنگداران دریایی شد. Little Oars Jr به معنی واقعی کلمه نام غول‌های باستانی را به دوش کشیده و یکی از بهترین شخصیت‌ها برای نشان دادن توانایی این قبیله بود. توانایی او در دفاع و حمله بسیار بالاست به حدی که می‌تواند با داشتن زخم‌های بسیار، باز هم به جنگیدن ادامه دهد که این شخصیت را در لیست قوی ترین غول‌ وان پیس قرار می‌دهد.

Oars

یک غول باستانی بدنام از تاریخ داستان

که در طول زندگی خود به اوج بدنامی رسیده بود، یک غول باستانی بود که 500 سال قبل از شروع داستان زندگی می‌کرد. او به دلیل قدرت ترسناکش به عنوان «قاره‌ نابود کن» شناخته می‌شد. قدرت بدنی و دوام اورس چیزی افسانه‌ای بود و تعداد کمی از شخصیت‌ها می‌توانند در یک مبارزه واقعی در برابر او شانس بیاورند. اما در کنار این مسائل، فقدان هوش و تمایلات حیوان مانندش بر علیه او کار کرد و ثابت شد که علت مرگ نهایی او بوده است.

Jaguar D. Saul

دریاسالار سابق مارین

جگوار دی. سال (Jaguar D. Saul) یک غول و دریاسالار سابق مارین است که اولین بار روی جزیره‌ی اوهارا دیده شد. با این‌که غول‌های باستانی این شخصیت را از نظر سایزی عقب نشاندند اما منطقی است که این شخصیت بسیار قوی‌تر از غول معمولی الباف است. همانطور که گفته شد، سال یک دریاسالار سابق مارین و افسر فرمانده سابق معاون دال بود. از آنجایی که گفته شده است که همه نایب دریاسالارها می‌توانند از هاکی استفاده کنند، به احتمال زیاد سال نیز می‌تواند استفاده کند، که قدرت او را بسیار بیشتر هم می‌کند. متأسفانه، تجربه نزدیک به مرگ او در جریان حادثه اوهارا احتمالاً بر سلامت او تأثیر گذاشته است، به همین دلیل است که او در این لیست بالاتر نیست.

Morley

فرمانده ارتش غربی از ارتش انقلابی

مورلی خزدار (Morley of Fur) یک غول و یک نیوکاما، و همچنین فرمانده ارتش غربی از ارتش انقلابی است. مورلی از نظر قد و اندازه حرفی برای گفتن ندارد اما هر چیزی که از این لحاظ کمبود دارد با توانایی‌های جنگی خود جبران می‌کند.او که یک غول و یک نیوکاما است، میوه شیطانی دارد که به او اجازه می‌دهد زمین را مانند خاک رس فشار دهد و قالب بزند. مورلی با توجه به درجه‌ای که در ارتش انقلابی دارد، یک رزمنده ماهر است و می‌تواند از هاکی تسلیحات و هاکی مشاهده استفاده کند. او از مبارزه با دریاسالار ریوکوگیو در طول Levely جان سالم به در برد که با اینکه‌ توانایی او را می‌رساند اما ممکن است به طور کامل نشان دهنده قدرت واقعی او نباشد.

Dorry

دارنده لقب غول آبی و کاپیتان دزدان دریایی جنگجوی غول پیکر

یکی از دو رهبر دزدان دریایی جنگجوی غول‌پیکر دوری «غول آبی» بوده که با داشتن توانایی‌های شمشیرزنی قدرتمند خود به عنوان یکی از قوی‌ترین بومیان الباف شناخته می‌شود. گفته می‌شود که او تقریباً از نظر قدرت با کاپیتان همکارش بروگی برابری می‌کند. دوری می‌تواند حملات اسلش پرنده را انجام دهد، سی کینگز را شکست داد و حتی با انفجار یک بشکه مشروب در شکمش توانست زنده بماند.این شخصیت در کنار بروگی، حمله‌ای را انجام داد که به کلی Kid Pirates را با خاک یکسان و رهبر آنها، ویکتوریا پانک را نابود کرد. به نظر می‌رسد با توانایی‌هایی که این غول آبی رنگ از خود نشان داده، دوری واقعا لیاقت در لیست قوی ترین غول وان پیس را دارد.

Brogy

دارنده لقب غول قرمز و دومین کاپیتان دزدان دریایی جنگجوی غول پیکر

فرماندهی دزدان دریایی جنگجوی غول پیکر کار بدی نیست و تنها قوی ترین غول در وان پیس و ساکن الباف شایسته این افتخار هستند. بروگی با لقب غول قرمز یکی از آنهاست. او قبل از انحلال اولیه این خدمه بدنام به عنوان کاپیتان خدمت می‌کرد. گفته می‌شود که قدرت بروگی پس از پیوستن مجدد خدمه یک بار دیگر اوج گرفت، به خصوص پس از آن که دو کاپیتان نزدیک به یک قرن را صرف مبارزه روزانه با یکدیگر در جزیره لیتل گاردن کردند. بروگی که صاحب توانایی برای یک سپر و تبر جنگی بود، سهم مهمی در فرار Kid Pirates از الباف داشت.

Sanjuan Wolf

یکی از ده کاپیتان ریش سیاه

زمانی که Sanjuan Wolf در 6 Impel Down زندانی شد، به عنوان بزرگترین موجود این مجموعه شناخته شد. او حتی بر روی غول های باستانی تاثیر زیادی می گذارد. میوه شیطانی منحصر به فرد او Deka Deka no Mi، به او اجازه می دهد تا اندازه خود را افزایش دهد.Sanjuan Wolf با وجود اینکه میوه شیطانی خورده است، به دلیل قد و قامت عظیم خود، می‌تواند در اقیانوس بایستد، اگرچه از عواقب خاصی رنج می‌برد. حتی با وجود اینکه قدرت کامل او در حال حاضر مشخص نیست، جثه بزرگ او، همراه با جایگاه او به عنوان یکی از قابل اعتمادترین زیردستان ریش سیاه، به راحتی او را به عنوان قوی ترین غول وان پیس تا کنون واجد شرایط می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments