برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
شخصیت‌ های پیروز وان پیس
1%
  • 0/10

معرفی و بررسی شخصیت های پیروز وان پیس

کارکترهایی با بیشترین تعداد پیروزی

معرفی و بررسی شخصیت های پیروز وان پیس ۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

در داستان انیمه زیبا و بسیار هیجان انگیز شناخته شده با نام وان پیس (One Piece) کارکترهای بسیار قدرتمندی وجود دارند که در نبردهای نفس گیر این داستان، قدرت خود را به نمایش گذاشته‌اند. ما در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی شخصیت های پیروز وان پیس می‌پردازیم که در نبردهای بسیاری، پیروز از میدان بازگشته‌اند.

در انیمه وان پیس، پاداش‌هایی برای دستگیر کردن دزدان دریایی مختلف وجود دارد که اعداد آن‌ها بر اساس میزان قدرت، توانایی و استقامت بدنی این افراد تعیین شده است. این پاداش‌ها، نماد قدرت یک دزد دریایی و میزان تهدید او برای دولت جهانی به حساب می‌آید. به طور کلی، اعداد این پاداش‌ها، به معیاری برای سنجش قدرت و اعتبار دزدان دریایی تبدیل شده است که می‌تواند در نهایت، به احترام دزدان دریایی دیگر نسبت به آن فرد، و یا دشمنی‌ و مبارزات خطرناک، ختم شود. کسانی که برترین پاداش‌ها به نامشان ثبت شده است، از قدرت و مهارت‌ و همچنین استقامت بدنی بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین خاطر نیز، هر کارکتر دیگری توانایی مقابله کردن با آن‌ها را ندارد زیرا که شکست دادن این کارکترها، کمی دور از باور به نظر می‌رسد. از این رو، حتی دولت جهانی هم از قرار گرفتن در مقابل آن‌ها امتناع می‌ورزد. در داستان انیمه زیبا و بسیار هیجان انگیز وان پیس، کارکترهای بسیار قدرتمندی وجود دارند که در نبردهای نفس گیر این داستان، قدرت خود را به نمایش گذاشته‌اند. ما در ادامه این مطلب، به معرفی و بررسی شخصیت های پیروز وان پیس می‌پردازیم که در نبردهای بسیاری، پیروز از میدان بازگشته‌اند.

کارکترهای انیمه جذاب و دیدنی وان پیس از قدرت‌های پیچیده و عجیب و غریبی برخوردار هستند. ما می‌توانیم به وضوح، در طراحی کارکترهای این انیمه شگفت انگیز، توانایی‌های خارق العاده هرکدام از آنها را مشاهده کنیم؛ داستان این انیمه زیبا نیز در رابطه با کارکتری به نام مانکی دی لوفی (Monkey D. Luffy) و اعضای تیمش است که با عنوان دزدان دریایی کلاه حصیری (The Straw Hat Pirates) شناخته شده‌اند. دزدان دریایی کلاه حصیری در اقیانوس‌های خطرناک، به کاوش می‌پردازند و در طول ماجراجویی‌های خطرناکی که در پیش می‌گیرند، از جزایر جدید دیدن می‌کنند و در برابر دشمنان توانمندی قرار می‌گیرند و با آن‌ها مبارزه می‌کنند تا بتوانند به گنج افسانه‌ای دست پیدا کنند که در داستان با نام One Piece شناخته شده است.

Trafalgar Law

یکی از شخصیت های پیروز وان پیس که در نبردهای طولانی مدت، استقامت بدنی بسیار بالایی را از خود به نمایش گذاشته است، کارکتر “ترافلگار لا” (Trafalgar Law) می‌باشد. این کارکتر از قدرت میوه شیطانی Ope Ope no Mi بهره برده است. با وجود قدرت این میوه شیطانی، ترافلگار لا توانایی ایجاد فضایی را دارد که در آن می‌تواند همه چیز را تحت کنترل خود بگیرد. او پس از قرار گرفتن در مقابل بسیاری از قدرتمندترین کارکترهای این داستان، در نهایت توانست قدرت میوه شیطانی را در خود بیدار کند و

کارکتر لا پس از آنکه به مبارزه با Big Mom و Blackbeard پرداخت، آسیب‌های جدی به آن‌ها وارد کرد. لازم به ذکر است که این دو کارکتر، از قدرتمندترین کارکترهای داستان انیمه وان پیس به شمار می‌روند و به همین خاطر نیز تعداد بسیار محدودی از دزدان دریایی، توانایی قرار گرفتن در مقابل آن‌ها را دارند. اما نکته‌ای که در رابطه با این کارکتر وجود دارد این است که با وجود آنکه در داستان انیمه وان پیس همواره عملکرد فوق العاده چشمگیری از خود را به نمایش گذاشته است، اما با این حال، این نکته در رابطه با خدمه دریایی او صدق نمی‌کند و اعضای خدمه او در پیروزی نبردها نقش بسزایی ایفا نمی کنند.

Kizaru

دریاسالارانی که در داستان انیمه وان پیس معرفی شده‌اند، به عنوان بزرگترین دارایی نظامی کل دولت جهانی به شمار می‌روند. در میان همه دریاسالارانی که تا به امروز در داستان حضور پیدا کرده‌اند، لوفی با کارکتر شناخته شده به نام «کیزارو» (Kizaru) که از قدرت میوه شیطانی “Glint Glint” بهره برده است، کمترین میزان تنش را داشته است. قدرت میوه شیطانی این کارکتر به گونه‌ای است که به او امکان کنترل و تبدیل شدن به نور را می‌دهد. اما با این وجود، این دو کارکتر نیز تاریخچه بزرگی را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

 اقدامات خودخواهانه لوفی عواقبی به دنبال داشته است و نمونه بارز آن زمانی بود که او به یکی از اژدهایان آسمانی در مجمع الجزایر سابائودی (Sabaody Archipelago) مشت زد. این مسئله باعث شد که دریاسالار شناخته شده به نام کیزارو در صحنه حضور پیدا کند. این کارکتر که به عنوان یکی دیگر از شخصیت های پیروز وان پیس شناخته شده است در مبرزات بسیاری، به آسانی و بدون آنکه حتی احساس خستگی داشته باشد، موفق به شکست دادن برخی از قدرتمندترین کارکترهای داستان این انیمه شده است که بسیار تعجب برانگیز است. لازم به ذکر است که این کارکتر در سنین جوانی نیز موفق به شکست دادن کارکتر آرلانگ (Arlong) شده است که خود به تنهایی بسیار تحسین برانگیز است.

Doflamingo

کارکتر Donquixote Doflamingo در داستان انیمه وان پیس، یک شخصیت بسیار بی رحم و جاه طلب است که با شستشوی ذهنی مردم، به اهداف خود دست پیدا می‌کند. سرگذشت این کارکتر به گونه‌ای غم انگیز است و تا حدودی می‌توان گفت در شکل دادن به ماهیت کنونی‌اش بی تاثیر نبوده است. دوفلامینگو با دارا بودن قدرت یک میوه شیطانی خطرناک، دیگران را مانند عروسک‌های خیمه شب بازی کنترل می‌کند. او همچنین در کار خرید و فروش اسلحه و میوه‌های شیطانی مصنوعی نیز دست دارد.

کارکتر دوفلامینگو در گرفتن جان کسانی هم که به او وفادار هستند هیچگاه تردید نمی‌کند؛ او از ضعیفان متنفر است و شایستگی را تنها در داشتن قدرت می‌بیند که همین مسئله باعث شده است که اگر زیردستانش انتظاراتش را برآورده نکنند، آن‌ها را به بدترین شکل ممکن مجازات کند. علاوه بر همه این‌ها، کارکتر دوفلامینگو یکی دیگر از شخصیت های پیروز وان پیس به شمار می رود که در نبردهای بسیاری پیروزی را از آن خود کرده است. با وجود آنکه در داستان این انیمه افراد بسیار زیادی با قدرت‌های منحصر به فرد وجود دارند، اما با این حال تنها تعداد بسیار معدودی از آن‌ها توانایی مقابله با این کارکتر و شکست دادن او را دارند.

Kaido

کارکتر کایدو (Kaido) که به عنوان قدرتمندترین موجود جهان شناخته شده است، رهبر دزدان دریایی هیولاها (Beasts) و در گذشته، یکی از امپراطورهای انیمه وان پیس به شمار می‌رفت. قدرت او به گونه‌ای است که کارکترهای معدودی، توانایی مقابله کردن با او را دارد. میوه شیطانی که کایدو مصرف کرده است، در داستان با نام Zoan Devil Fruit Fish Fish Fruit شناخته شده است. این میوه افسانه‌ای به او این اجازه را می‌دهد تا به یک اژدهای عظیم الجثه تبدیل شود که توانایی‌های رزمی‌اش، قابلیت کشتن هر فردی را دارد. این هیولا می‌تواند به اندازه یک شهر بزرگ شود و تنها با یک حمله خود، قادر به نابود کردن چند شهر با یکدیگر است.

کایدو همچنین، می‌تواند از هر سه نوع هاکی نیز استفاده کند و بر همه آن‌ها، تسلط کامل دارد. در نهایت نیز، چندین کارکتر بسیار قدرتمند، تنها با همکاری یکدیگر توانستند این هیولای عظیم الجثه را شکست دهند. مسئله‌ای که در رابطه با کارکتر کایدو وجود دارد این است که او سعی در آسیب رساندن به افراد معمولی و ضعیف ندارد. او تنها به کسانی که بر جهان حکومت می‌کنند، نگرشی بدبینانه دارد و این دیدگاه نیز، از گذشته او نشات می‌گیرد که توسط مردم خود فروخته شد و توسط تفنگداران دریایی نیز برای انجام آزمایشات انسانی دستگیر شد.

Enel Might

کارکتر شناخته شناخته شده با نام Enel Might نه تنها یکی دیگر از شخصیت های پیروز وان پیس به شمار می‌رود که به عنوان یکی از تاریک ترین شخصیت‌ها نیز شناخته شده است. این کارکتر قدرتمند نقش خدای خودخوانده اسکایپیا (Skypiea) را در این داستان ایفا می‌کرد. این کارکتر، قدرت یکی از خطرناک ترین میوه‌های شیطانی را در اختیار دارد که به او این اجازه را می‌دهد تا خواسته‌های خود را به ساکنان اسکایپیا تحمیل کند. ماهیت تاریک او، زمانی که جزیره فرشته را به نابودی کشید، به وضوح نشان داده شد. ا

اینل مایت هیچ اعتنایی به زندگی سایر انسان‌ها ندارد و بدون هیچ رحم و مروتی، تا جایی که برایش امکان داشته باشد، به آن‌ها ظلم می‌کند. او باور دارد که یک شخصیت شکست ناپذیر است و همواره تمایل دارد خود را به عنوان یک خدا معرفی کند. او و لوفی در حماسه آخر وان پیس (One Piece Final Saga) در مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت؛ با در نظر گرفتن توانایی‌های این کارکتر، نبردی که بین او و لوفی صورت خواهد گرفت، به هیچ عنوان نبردی آسان نخواهد بود زیرا که لوفی خود نیز یکی از قدرتمندترین کارکترهای این سری به شمار می‌رود که تا به امروز موفق به شکست دادن افراد بسیاری بوده است.

Sanji

کارکتر سانجی (Sanji) یکی از توانمندترین و قدرتمندترین اعضای خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری (Straw Hat Pirates) به شمار می‌آید. با این حال، توانایی‌های این کارکتر تنها به پاهای او محدود می‌شوند و به هیچ نیروی ماوراطبیعی و یا سلاح خارجی وابسته نیست. با وجود آنکه این کارکتر، از قدرت هیچ میوه شیطانی بهره نبرده است، اما او با این حال، قادر به بهره گیره از جنبه‌هایی از یک نوع میوه شیطانی دیگر است که در اصل، به خود او تعلق ندارد. او با استفاده از این قدرت، توانایی شعله ور کردن تمام بدن خود را دارد که در مبارزات بسیاری به او کمک کرده است.

طرفدارانی که مانگای انیمه فوق العاده شگفت انگیز وان پیس را مطالعه کرده‌اند، روند پیشرفت کارکتر سانجی را در طول داستان، به خوبی مشاهده کرده‌اند و از این مسئله آگاه هستند که اکنون، قدرت‌های او به چه سطحی رسیده است. لوفی (Luffy) پس از آنکه سانجی را قانع کرد به تیمش بپیوندد، نه تنها یکی از بهترین سرآشپزهای دنیا، بلکه یکی از توانمندترین مبارزهای داستان انیمه وان پیس را نیز به تیم خود جذب کرد. سانجی و توانایی‌های باور نکردنی‌اش، او را تا حد زیادی شبیه به یکی از کاربران میوه شیطانی Mera Mra no Mi کرده است.

Roronoa Zoro

رورونوئا زورو (Roronoa Zoro) یکی از اولین اعضای خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری به شمار می‌رود که در حال حاضر، به یکی دیگر از شخصیت های پیروز وان پیس تبدیل شده است. این کارکتر که به عنوان یکی از برترین شمشیربازان جهان نیز شناخته شده است، در مبارزات خود، به صورت همزمان، از سه شمشیر استفاده می‌کند. با وجود همه پیروز‌هایی که این کارکتر برای دزدان دریایی کلاه حصیری به ارمغان آورده است، پاداش بسیار بزرگی برای دستگیری او تعیین شده است.

فاکتورهای کلیدی که باعث شده‌اند برای کارکتر رورونوئا زورو چنین پاداش بزرگی تعیین شود، حضور او در مبارزات بزرگی همچون Enies Lobby بود که در آن به همراه لوفی و دیگراعضای خدمه بر علیه دولت جهانی مبارزه کرد. او همچنین در کشور وانو (Wano) نیز نقش پررنگی ایفا کرد و تعداد بسیار زیادی از نیروهای کایدو (Kaido) را شکست داد که خود در لیست قدرتمندترین کارکترهای این سری به شمار می‌رود. به علاوه، او با یکی از قدرتمندترین کارکترهای این داستان، یعنی شخصیت King the Conflagration نیز مبارزه کرد و در نهایت او را شکست داده است.

Monkey D. Luffy

کاپیتان دزدان دریایی کلاه حصیری (The Straw Hat Pirates) که در داستان با نام مانکی دی لوفی (Monkey D. Luufy) شناخته شده است، کسی است که خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری را تشکیل داد و آن را به مسیری هدایت کرد که اکنون در آن قرار گرفته‌اند. این کارکتر، به دلیل میوه شیطانی که در کودکی، به صورت اتفاقی، مصرف کرده است، از قدرت‌های بسیار خارق العاده‌ای برخوردار است و به همین خاطر نیز، حتی اگر در برابر توانمندترین دشمنان خود نیز قرار بگیرد، می‌تواند آنها را شکست دهد و به این ترتیب، او نیز به یکی دیگر از شخصیت های پیروز وان پیس تبدیل شده است.

 در این انیمه پرطرفدار و محبوب، تنها چند کارکتر وجود دارند که می‌توان آن‌ها را به عنوان پادشاه دزدان دریایی در نظر گرفت که مانکی دی لوفی، به طور قطع، یکی از این کارکترها به شمار می‌آید. کارکتر لوفی پس از آنکه موفق به شکست دادن کارکترهای کایدو (Kaido) و بیگ مام (Big Mom) شد، عنوان یکی از امپراطورهای انیمه وان پیس را به دست آورد. لوفی یکی از معدود کارکترهای این انیمه جذاب و شگفت انگیز است که می‌تواند از هر سه نوع هاکی استفاده کند. این کارکتر با استفاده از قدرت افسانه‌ای میوه شیطانی Zoan Human Human Fruit، مدل نیکا (Nika) و توانایی خود در استفاده از هاکی، موفق به شکست دادن کایدو شد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments