ریش سیاه در انیمه وان پیس
1%
  • 0/10

بزرگ ترین رقیب‌های ریش سیاه در انیمه وان پیس

پادشاه احتمالی دزدان دریایی

بزرگ ترین رقیب‌های ریش سیاه در انیمه وان پیس ۳ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

کارکتر Marshall D. Teach که در داستان وان پیس، بیشتر با نام ریش سیاه (Blackbeard) شناخته شده است، یکی از قدرتمندترین امپراطورهای انیمه وان پیس به شمار می‌رود که قدرت دو میوه شیطانی بسیار خطرناک را در اختیار دارد. با این حال، ما در ادامه این مطلب، به معرفی بزرگ ترین رقیب های ریش سیاه در انیمه وان پیس می‌پردازیم.

کارکتر Marshall D. Teach که در داستان وان پیس، بیشتر با نام ریش سیاه (Blackbeard) شناخته شده است، یکی از قدرتمندترین امپراطورهای انیمه وان پیس به شمار می‌رود که قدرت دو میوه شیطانی بسیار خطرناک را در اختیار دارد. اولین میوه شیطانی که در داستان با نام Dark Dark Fruit شناخته شده است، به او این اجازه را می‌دهد تا توانایی کنترل کردن تاریکی را در اختیار داشته باشد و دومین میوه شیطانی نیز که در گذشته به کارکتر ریش سفید (Whitebeard) تعلق داشت و با نام Quake Quake Fruit شناخته شده است، به این کارکتر، توانایی ایجاد مواج عظیم و کشنده را می‌دهد. کارکتر ریش سیاه در انیمه وان پیس شخصیتی بسیار جاه طلب و بی رحم دارد که باعث می‌شود در مبارزات، بدون داشتن هیچ ملاحظه‌ای پیش برود و جان هر فردی که بر سر راهش قرار می‌گیرد را نیز بگیرد.

 

 به نظر می‌رسد که ریش سیاه، واقع گرایانه ترین تصویر از دزدان دریایی را به نمایش می‌گذارد؛ خیانت، فریب و شستشوی ذهنی افراد برای او بسیار طبیعی است؛ او هیچ وابستگی واقعی به کسانی که زیر پرچم او حرکت می‌کنند از خود نشان نمی‌دهد و در یک لحظه می‌تواند همه آن‌ها را فدای جاه طلبی‌های خود می‌کند. ریش سیاه یکی از اولین کاپیتان‌هایی بود که پس از مدت زمان بسیار کوتاهی، توانست عنوان یکی از امپراطورهای انیمه وان پیس را از آن خود کند. توانایی او در استفاده از قدرت‌های دو میوه شیطانی مختلف به صورت همزمان، یکی از رازهایی است که هنوز در داستان به توضیح آن پرداخته نشده است. با این حال، ما در ادامه این مطلب، به معرفی بزرگ ترین رقیب های ریش سیاه در انیمه وان پیس می‌پردازیم.

Buggy

کارکتر باگی دلقک (Buggy the Clown) در ابتدای داستان، به عنوان شخصیتی خنده دار و بانمک ظاهر شد؛ اما با این حال، حقایقی که در رابطه با گذشته او وجود دارد، او را به یکی از تاریک ترین شخصیت‌های انیمه وان پیس تبدیل می‌کنند. بی رحمی او، برای اولین بار، زمانی به تصویر کشیده می‌شود که به بدترین شکل ممکن، به زورو (Zoro) و نامی (Nami) حمله می‌کند. با وجود اینکه باگی، به طور معمول، رفتارهای طنزآمیزی از خود نشان می‌دهد، اما اقداماتش در Loguetown، جایی که نزدیک بود لوفی را در آن اعدام کند، به گونه‌ای هستند که ماهیت تاریک او را به وضوح نشان می‌دهند.

قبل از تشکیل شدن انجمن Cross، باگی بدون هیچگونه دخالتی از طرف دیگران، اعضای خدمه خود را رهبری می‌کرد. باگی به این دلیل توانست رهبری را به دست بگیرد زیرا که خود قویترین عضو خدمه به حساب می‌آمد و به همین خاطر نیز، همه از او می‌ترسیدند و کسی جرات زیر سوال بردن تصمیمات این کارکتر را نداشت. میوه شیطانی که این کارکتر مصرف کرده است، با نام Bara Bara no Mi شناخته شده است؛ قدرت این میوه به بدن میزبان خود اجازه می‌دهد تا به تکه‌های کوچکی تقسیم شود؛ به علاوه، میزبان، بر هر یک از این تکه‌ها نیز، کنترل کامل دارد. این قدرت، باگی را از آسیب‌های بسیاری مصون می‌کند. در حال حاضر، قدرت این کارکتر، کم و بیش، با قدرت کارکتر ریش سیاه برابری می‌کند و به همین خاطر نیز، به طور قطع، در لیست یکی از بزرگ ترین رقیب های ریش سیاه در انیمه وان پیس قرار می‌گیرد.

Shanks

یکی از بزرگترین رقیب های کارکتر ریش سیاه در انیمه وان پیس، شنکس (Shanks)، کاپیتان کاریزماتیک دزدان دریایی مو قرمز (Red Hair)، یکی از چهار امپراطور بزرگ دریاها است که دارای قدرت فوق العاده شگفت انگیزی است. این کارکتر، به خاطر توانایی منحصر به فرد خود در رهبری، مهارت‌های استثنائی رزمی و تسلطی که بر Haki دارد، در میان همه دزدان دریایی داستان وان پیس، شناخته شده است. کارکتر شنکس، همچنین، نقش پررنگی در پایان دادن به جنگ مارینفورد نیز داشت که همین، قدرت دیپلماتیک و توانایی او در تاثیرگذاری بر قدرت‌های بزرگ جهانی را نشان می‌دهد.

شنکس همچنین توانست جنگ Paramount را بدون ریخته شدن خون هیچکس متوقف کند. کارکتر Sengoku اعتراف کرد او این تصمیم را تنها به این خاطر گرفت که شنکس از او درخواست کرده بود. شنکس، به خاطر اقتداری که دارد، مورد احترام بسیاری قرار گرفته است. کارکتر شنکس از قدرت هیچ میوه شیطانی بهره نبرده است و به همین خاطر نیز، در نبردهای خود تنها به قدرت فیزیکی و توانایی هاکی (Haki) تکیه می‌کند. لازم به ذکر است که این کارکتر به هر سه نوع هاکی دسترسی و تسلط کامل دارد. این کارکتر نیز همانند دیگر دزدان دریایی این داستان جذاب و هیجان انگیز، تمایل خود برای پیدا کردن گنج وان پیس را اعلام کرده است و به همین خاطر نیز، به طور قطع، این کارکتر به یکی از بزرگترین چالش‌هایی تبدیل می‌شود که می‌تواند بر سر راه ریش سیاه قرار بگیرد.

Monkey D. Luffy

کاپیتان دزدان دریایی کلاه حصیری (The Straw Hat Pirates) که در داستان با نام مانکی دی لوفی (Monkey D. Luufy) شناخته شده است، به دلیل دخالت ندادن هیچ گونه احساسی در حین نبردها و نترس بودنش شناخته شده است. لوفی کسی است که خدمه دزدان دریایی کلاه حصیری را تشکیل داد و آن را به مسیری هدایت کرد که اکنون در آن قرار گرفته‌اند. این کارکتر، به دلیل میوه شیطانی که در کودکی، به صورت اتفاقی، مصرف کرده است، از قدرت‌های بسیار خارق العاده‌ای برخوردار است و به همین خاطر نیز، حتی اگر در برابر توانمندترین دشمنان خود نیز قرار بگیرد، می‌تواند آنها را شکست دهد.

در این انیمه پرطرفدار و محبوب، تنها چند کارکتر وجود دارند که می‌توان آن‌ها را به عنوان پادشاه دزدان دریایی در نظر گرفت که مانکی دی لوفی، به طور قطع، یکی از این کارکترها به شمار می‌آید. کارکتر لوفی پس از آنکه موفق به شکست دادن کارکترهای کایدو (Kaido) و بیگ مام (Big Mom) شد، عنوان یکی از امپراطورهای انیمه وان پیس را به دست آورد. لوفی یکی از معدود کارکترهای این انیمه جذاب و شگفت انگیز است که می‌تواند از هر سه نوع هاکی استفاده کند. این کارکتر با استفاده از قدرت افسانه‌ای میوه شیطانی Zoan Human Human Fruit، مدل نیکا (Nika) و توانایی خود در استفاده از هاکی، موفق به شکست دادن کایدو شد. البته ناگفته نماند که این اتفاق، بدون کمک Samurai، Yamato و Worst Genration ممکن بود هیچگاه به نتیجه نرسد. از این رو، لوفی نیز به طور قطع، یکی از قدرتمندترین رقیب های ریش سیاه در انیمه وان پیس به شمار می‌رود که توانایی شکست دادن او را دارد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments