المپوس به شایعات پایان داد؛ بخش دوربین را تعطیل نمی‌کند

شایعه تعطیلی بخش دوربین المپوس

دوربین المپوس

به تازگی شایعاتی مبنی بر اینکه المپوس قصد دارد بخش دوربین‌اش را تعطیل کند منتشر شده، حالا این کمپانی به شایعات پایان داده است.

سایت Personal View چند روز پیش مطلبی با عنوان بخش دوربین المپوس به زودی تعطیل می‌شود، منتشر و ادعا کرد که این بخش کمتر از یک سال دیگر به کار خود پایان می‌دهد.

این موضوع ظاهرا از ادعاهای مهندسان قبلی این شرکت نشات گرفته است. البته باید به این قضیه هم اشاره کنیم که بخش دوربین المپوس در طول چند سال اخیر با کاهش درآمدزایی همراه شده است.

انتشار این خبر با واکنش‌هایی همراه شد؛ برخی از سایت‌ها با بررسی خبر آن را تکذیب و ادعا کردند که چنین قضیه‌ای صحت ندارد و از سوی دیگر مهندسان این شرکت نیز خبر مذکور را بی‌اعتبار خواندند.

به این ترتیب شرکت المپوس نیز شایعه تعطیلی بخش دوربین را تکذیب و اعلام کرده که قصد تعطیلی این بخش را نه سال آینده و نه هیچ وقت دیگر ندارد.

بر اساس گزارش المپوس، محصولات فیلم‌برداری این کمپانی عامل اصلی توسعه و پیشرفت در بخش تجارت پزشکی محسوب می‌شود. این بخش درصدد توسعه محصولاتش است تا سیستم‌های کوچک و فشرده را در کنار لنزهای پیشرفته در صنعت پزشکی ارایه کند.

فعالیت در بخش تصویربرداری پشتوانه پیشرفت تکنولوژی است و بخش علمی تاثیر زیادی در فناوری داشته است.
بر این اساس المپوس سعی دارد تا در بخش‌های علمی و هم‌راستا با آن در بخش فناوری صنعت دوربین را گسترش دهد تا بتواند در پیشبرد و توسعه این صنعت نقشی داشته باشد.

المپوس یا المپیوس اوایل امسال سالگرد صدمین سال تاسیس‌اش را جشن گرفت. این شرکت که تولیدکننده‌ تجهیزات تصویربرداری و محصولات اپتیک به شمار می‌رود، اوایل بهار امسال با انتشار خبری از صدمین سالگرد فعالیتش خبر داد و از وب‌سایت اختصاصی‌اش رونمایی کرد.

این کمپانی در این وب‌سایت تمامی محصولاتش را از اولین تلسکوپ تا دوربین‌های بدون آینه را به نمایش گذاشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا