#مهسا_امینی

توبی مگوایر و سه چهره دیگر به فیلم جدید و پرستاره کارگردان La La Land اضافه شدند

این فیلم در فاز پیش‌تولید قرار دارد

تیم بازیگری Babylon

وب سایت The Hollywood Reporter با انتشار یک گزارش اختصاصی از پیوستن چهار چهره دیگر به تیم بازیگری Babylon خبر داده است.

دیمین شنزل (Damien Chazelle) یکی از فعالین هالیوود است که پله‌های ترقی را به سرعت طی کرد و نام خود را در مرکز توجه‌ها قرار دارد. او فعالیت حرفه‌ایش را با Guy and Madeline on a Park Bench, آغاز کرد که یک فیلم مستقل بوده و بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد. شنزل می‌دانست برای جلب اعتماد استودیوها و تبدیل La La Land به فیلم سینمایی به تجربه و شهرت بیشتری نیاز دارد. از همین رو، تصمیم گرفت به عنوان نویسنده روی پروژه‌های مختلفی کار کند که برای مثال می‌توان The Last Exorcism Part II را نام برد. او سپس Whiplash را به فیلمی بلند تبدیل کرد و همین اتفاق باعث شد در مرکز توجه‌ها قرار بگیرد.

موفقیت‌های Whiplash باعث شد دیمین شنزل به چهره‌ه‌ای شناخته‌شده تبدیل شده و نه تنها فرصت ساخت La La Land را بدست بیاورد، بلکه بعد‌ها وظیفه کارگردانی First Man را به انجام رساند. او حالا روی جدیدترین اثر بلندش کار می‌کند که تحت عنوان Babylon شناخته می‌شود. داستان در دهه ۲۰ میلادی جریان داشته و حول محور تعدادی از بازیگران هالیوود می‌چرخد. سینما در حال گذر از دوران فیلم‌های صامت به دوران فیلم‌های صدادار بوده و همین مسئله، چالش‌هایی را برای شخصیت‌های اصلی به وجود می‌آورد. تعدادی از شخصیت‌ها واقعی و تعدادی دیگر تخیلی هستند. شنزل در مصاحبه‌های خود تاکید داشته Babylon بزرگترین اثرش تا به امروز خواهد بود.

وب سایت The Hollywood Reporter در گزارش اخیر خود به اضافه شدن چهار چهره جدید به تیم بازیگری Babylon اشاره داشت. نفر اول، توبی مگوایر (Tobey Maguire) است که در میان علاقه‌مندان به سینما با نقش پیتر پارکر در سه‌گانه Spider-Man شناخته می‌شود. البته او فیلم‌های شاخص دیگری هم در پرونده هنری خود دارد که برای مثال می‌توان The Great Gatsby را نام برد. دومین نفر، اولیویا وایلد (Olivia Wilde) نام داشته و طی دو دهه اخیر در آثار متعددی نقش‌آفرینی کرد. فیلم‌های مشهورش شامل موارد مختلفی از جمله Tron: Legacy و Cowboys & Aliens می‌شود. نفر سوم، اسپایک حونز (Spike Jonze) است که نسبت به دو مورد قبلی نام کم‌تر شناخته‌شده‌ای محسوب می‌شود.

در انتها، به فیبی تانکین (Phoebe Tonkin) می‌رسیم که استرالیایی بوده و دو سریال The Vampire Diaries و The Originals را در پرونده هنری خود دارد. نگارنده هالیوود ریپورتر به جزئیات دسترسی نداشت. از همین رو، مشخص نیست بازیگران جدید چه نقش‌هایی را ایفا می‌کنند. پیش از این، حضور برد پیت (Brad Pitt)، مارگو رابی (Margot Robbie)، مکس مینگلا (Max Minghella)، سامارا ویوینگ (Samara Weaving)، اریک رابرتز (Eric Roberts) و کاترین واترسون (Katherine Waterston) قطعی شده بود.

پارامونت پیکچرز قصد دارد Babylon را اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی را روی پرده نقره‌ای بیاورد. اکران گسترده هم برای آغاز از تاریخ ۱۶ دی سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۶ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا