اولگا کوریلنکو از تست بازیگری برای نقش واندر وومن می‌گوید

بازیگر فیلم Quantum of Solace: قرار نیست در زندگی به همه‌ی خواسته‌هایتان برسید

اولگا کوریلنکو

اولگا کوریلنکو یکی از سه بازیگری بود که در تست نهایی برای نقش واندر وومن حضور پیدا کرد اما نهایتا گل گدوت به‌عنوان پرنسس دایانا جلوی دوربین رفت. کوریلنکو در مصاحبه‌ی اخیر خود از شرایطش در زمان تست بازیگری گفت.

اگر از علاقه‌مندان به سری فیلم‌های جیمز باند باشید، احتمالا باید اولگا کوریلنکو (Olga Kurylenko) را بشناسید. او در فیلم Quantum of Solace به‌عنوان شخصیتی با نام کامیل مونتس در کنار دنیل کریگ (Daniel Craig) به ایفای نقش پرداخت. کوریلنکو در ابتدا به‌عنوان یک مدل فعالیت می‌کرد اما با نقش‌آفرینی در اقتباس سینمایی Hitman 2007 توانست خود را به‌عنوان یک بازیگر با استعداد به اثبات برساند.

اولگا کوریلنکو از سال ۲۰۰۵ تاکنون در زمینه‌ی بازیگری فعالیت می‌کند و طی این سال‌ها در آثار بلاک‌باستر بسیاری نقش‌آفرینی کرده و همبازی تعدادی از ستارگان بزرگ هالیوود بوده است. او همچنین یکی از سه بازیگری است که برای نقش واندر وومن انتخاب شده بود؛ نقشی که نهایتا به گل گدوت (Gal Gadot) رسید. کوریلنکو اخیرا با وب سایت هالیوود ریپورتر مصاحبه‌ای انجام داده که بخشی از آن به تست بازیگری برای نقش پرنسس دایانا اختصاص داده شده است:

بله، حقیقت دارد. هر تست بازیگری مهمی مانند این می‌تواند مضطرب‌کننده باشد. تست بازیگری برای فیلم The Quantum of Solace مضطرب‌کننده بود. تست بازیگری در کنار تام کروز (Tom Cruise) برای فیلم Oblivion هم همین شرایط را داشت. هر تست بازیگری که برای شما اهمیت دارد، مضطرب‌کننده است.

نکته‌ی جالب اینجا است که حضور بن افلک (Ben Affleck) باعث شده بود تا اولگا کوریلنکو مضطرب شود. برای بسیاری از افراد نقش‌آفرینی در کنار بازیگرانی که تجربه‌‌ی کار با آن‌ها را دارند اتفاقی خوشایند بوده و باعث می‌شود تا عملکرد بهتری داشته‌ باشند اما این موضوع برای کوریلنکو صدق نمی‌کند. افلک و کوریلنکو در فیلم عاشقانه‌ی To the Wonder همبازی بودند:

آن زمان بن افلک را می‌شناختم چون تست بازیگری دقیقا بعد از اتمام روند فیلمبرداری To the Wonder بود. پیش از این در اثری کاملا متفاوت همبازی شده بودیم و همین مسئله هم شرایط ناخوشایندی را به‌وجود آورده بود. به‌عنوان یک فرد عادی از بن خوشم می‌آید اما نگران بودم که شاید دوست نداشته باشد با یک بازیگر دوبار همکاری کند. شاید دوست داشته باشد با کسی کار کند که تاکنون تجربه‌ی همکاری با او نداشته است. دو بازیگر معمولا تنها یک بار نقش زوج را بازی می‌کنند. شما دو نفر قرار نیست در ده فیلم متفاوت نقش زوج را ایفا کنید. بنابراین [ایفای نقش دوباره در کنار افلک] بسیار عجیب بود.

اولگا کوریلنکو
گل گدوت در نقش واندر وومن

بازیگر فیلم‌های Momentum و The Water Diviner در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت از اینکه نتوانست نقش واندر وومن را برای حضور در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice به‌دست بیاورد، ناراحت نیست. برای این حرفش دلیل قانع‌کننده‌ای هم دارد:

این تست بازیگری مانند بقیه‌ی تست‌ها بود، با این تفاوت که این بار موفق نشدم تا نقش را به‌دست آوردم. مشکلی هم با قضیه ندارم؛ زیرا قرار نیست در زندگی به همه‌ی خواسته‌هایتان برسید. رخ دادن چنینی اتفاقاتی کاملاً طبیعی است.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، اولگا کوریلنکو یکی از سه بازیگری بود که به لیست نهایی راه یافت. در نتیجه، این فرصت را به‌دست آورد تا برای مدتی نسخه‌ی اولیه‌ی لباس واندر وومن را به تن کند. کوریلنکو برای توصیف لباس پرنسس دایانا از صفت «سورئال» استفاده کرد:

به یاد دارم که لباس مخصوص را با بوت‌های چرمی پوشیدم. تجربه‌های این چنینی همیشه سورئال هستند. من از هر فیلم اکشنی خوشم نمی‌آید اما Wonder Woman را دوست داشتم. از تماشای آن لذت بردم.

در پایان، لازم به ذکر است که قسمت دوم فیلم Wonder Woman قرار است از تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۹۸ (مصادف با ۴ ژوئن سال ۲۰۲۰) در سینماها اکران شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا