#مهسا_امینی

جدیدترین بازی‌های پلی‌استیشن 5 در شماره‌ی ماه جولای OPM رونمایی می‌شوند

احتمالا اولین اطلاعات از Horizon Zero Dawn 2 را هم در این شماره خواهیم خواند

جدیدترین بازی‌های پلی‌استیشن 5 در شماره‌ی ماه جولای OPM رونمایی می‌شوند سید مجتبی محمودی ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
جدیدترین بازی‌های پلی‌استیشن 5

به نظر می‌رسد که مجله‌ی Official Playstation Magazine قرار است در شماره‌ی ماه جولای خود به رونمایی از جدیدترین بازی‌های کنسول پلی‌استیشن 5 بپردازد.

حالا که تقریبا هشت ماه تا عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی دو شرکت مایکروسافت و سونی فاصله داریم، انتظار می‌رود تا کم‌کم از عناوین جدیدی رونمایی شود که برای این پلتفرم‌ها منتشر می‌شوند. با این حال به خاطر پاندمی ویروس کرونا، چنین روندی دشوارتر از گذشته شده است. معمولا عادت داشتیم تا چنین رونمایی‌ها را در رویدادهای بزرگی مثل E3 و Gamescom ببینیم، اما حالا که این نمایشگاه‌ها لغو شده‌اند، شرکت‌ها راهی به جز پلتفرم‌های دیجیتالی و اینترنتی ندارند. حال یک رویداد زنده از طریق توییچ و یوتیوب باشد، یا انتشار اطلاعات در یک مجله.

حال مجله‌ی Official Playstation Magazine که به طور انحصاری روی کنسول‌های سونی و عناوین آن فعالیت می‌کند، قصد دارد تا در شماره‌ی ماه جولای خود، به رونمایی از جدیدترین بازی‌های پلی‌استیشن 5 بپردازد. این موضوع از طریق تصویر زیر در شماره‌ی ماه ژوئن این مجله مشخص شده که همین حالا به صورت دیجیتالی در دسترس است.

این تصویر را کاربر Tidux در توییتر منتشر کرد که یکی از اینسایدرهای مشهور در رابطه با اخبار مرتبط با پلی‌استیشن به شمار می‌آید. با این اوصاف باید خودمان را برای اولین موج رونمایی عناوین نسل بعدی آماده کنیم. شماره‌ی ماه جولای OPM که شماره‌ی ماه بعدی به حساب می‌آید، از دوم ژوئن (۱۳ خرداد) به صورت فیزیکی فروخته خواهد شد، اما نسخه‌ی دیجیتالی زودتر در دسترس قرار می‌گیرد که این یعنی تقریبا یک ماه تا انتشار آن فاصله داریم.

از سوی دیگر تصویری که از کاور شماره‌ی ماه ژوئن در اینترنت پخش شده بود، بسیاری را بر این باور داشت که اولین اطلاعات از بازی Horizon Zero Dawn 2 در آن موجود باشد، اما توییتر رسمی مجله اعلام کرد که این تصویر روی کاور، در واقع به کمیکی اشاره دارد که توسط شرکت Titan Comics منتشر می‌شود و به اتفاقات پس از قسمت اول می‌پردازد و در نتیجه کاربران دچار سوءتفاهم شده‌اند.

این اظهار OPM درباره‌ی شماره‌ی ماه ژوئن است، پس آیا امکان دارد در شماره‌ی ماه ژولای از Horizon Zero Dawn 2 هم اطلاعاتی ببینیم؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا