لوگو سریال Obi Wan Kenobi رونمایی شده است

تاریخ انتشار همچنان مشخص نیست

لوگو سریال Obi Wan Kenobi

بانی پیس بازیگر و خواننده استرالیایی تصویری را در حساب اینستاگرامی خود منتشر کرده که لوگو سریال Obi Wan Kenobi را رونمایی می‌کند.

سه‌گانه پیش درآمد جنگ ستارگان که بین سال‌های ۱۹۹۹ الی ۲۰۰۵ میلادی به اکران درآمد، نتوانست موفقیت‌های سه‌گانه اصلی را تکرار کند اما نقاط قوتی داشت که نباید نادیده‌شان گرفت. یکی از آن‌ها، اوبی وان کنوبی با نقش‌آفرینی ایوان مک‌گرگور (Ewan McGregor) است. نه تنها منتقدان نظر مثبتی نسبت به نسخه میانسال اوبی وان داشتند، بلکه مخاطبان توانستند با او ارتباط برقرار کنند. به همین دلیل، لوکاس فیلم تصمیم گرفت با ساخت فیلم سینمایی بیشتر از قبل او را مورد کندوکاو قرار دهد. پروژه مزبور بنا به دلایلی به نتیجه نرسید و مسکوت ماند. شرایط به همین بود تا اینکه دست‌اندرکاران در لوکاس فیلم تصمیم گرفتند پروژه را در قالب یک سریال احیا کنند.

لوکاس فیلم و دیزنی پلاس سیاست‌های سخت‌گیرانه‌ای در قبال سریال اوبی وان کنوبی اتخاذ کرده و تنها اطلاعات اولیه را از داستان منتشر کرده‌اند. طبق اندک جزئیات موجود، اتفاقات بین Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith و Star Wars: Episode IV – A New Hope جریان داشته و استاد جدای را در شرایطی به تصویر می‌کشد که در سیاره تاتوئین سکونت دارد. همان‌طور که یودا خواسته بود، او لوک اسکای واکر را به عمویش سپرده و سپس از دور او را تحت نظر گرفته تا اتفاق ناگواری برای پسربچه رخ ندهد. از شخصیت‌های نام آشنای حاضر در سریال می‌توان به آناکین اسکای واکر و شاهدخت لیا اشاره کرد.

بانی پیس (Bonnie Piesse) یک بازیگر و خواننده استرالیایی بوده و نقش زن عموی لوک اسکای واکر را در سه‌گانه پیش درآمد ایفا کرده و قرار است وظیفه مشابهی را در سریال اوبی وان کنوبی به سرانجام برساند. از آنجایی که فیلمبرداری پروژه چندی پیش به انتها رسید، از سوی دست‌اندرکاران پشت صحنه برایش هدایایی ارسال شد. پیس ژاکت و کلاه را پوشید، از خود یک سلفی گرفت و آن را در صفحه اینستاگرام به اشتراک گذاشت. به لطف کلاه که در تصویر کاملا واضح است، لوگو سریال Obi Wan Kenobi رونمایی شده است. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

دو دایره‌ای که در لوگو سریال Obi Wan Kenobi دیده می‌شوند، در واقع خورشیدهای تاتوئین هستند. با در نظر گرفتن اینکه سریال مزبور لوکیشن اصلی اتفاقات است، استفاده از آن‌ها در لوگو نباید تعجب‌برانگیز باشد. البته گمانه‌زنی‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اوبی وان کنوبی سیاره را برای مدت کوتاهی ترک می‌کند. کاربران فضای مجازی برای اثبات ادعای خود به اطلاعات رسمی استناد می‌کنند. طبق آن‌ها، اوبی وان و دارث ویدر مقابل یکدیگر قرار گرفته و به مبارزه می‌پردازند.

مبارزه اوبی وان کنوبی و دارث ویدر در تاتوئین به هیچ وجه منطقی نیست؛ زیرا آناکین در صورت آمدن به سیاره مزبور قطعا حضور فرزندش را حس کرده و او را می‌یافت. در حالی که چنین اتفاقی هرگز رخ نداد. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان گفت تقابلشان در سیاره دیگری رخ می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا