1%
  • 0/10

نبرد اوبی-وان کنوبی و دارث ویدر در سریال Obi-Wan Kenobi تایید شد

دیگر آناکین اسکای‌واکری وجود ندارد، دوست قدیمی!

نبرد اوبی-وان کنوبی و دارث ویدر در سریال Obi-Wan Kenobi تایید شد ۰ ۲۴ آذر ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سریال Obi-Wan Kenobi

مدت زمان زیادی تا آغاز فیلمبرداری سریال Obi-Wan Kenobi باقی نمانده که طبق آخرین اخبار منتشر شده از این سریال، بنظر می‌رسد اوبی-وان کنوبی (Obi-Wan Kenobi) و دارث ویدر (Darth Vader) قرار است برای اولین بار پس از نابودی محفل جدای، با یکدیگر روبرو شوند.

سال گذشته بود که پس از طوفان سریال The Mandalorian و اکران نه چندان موفق آخرین فیلم از حماسه‌ی اسکای‌واکر، The Rise of Skywalker، سیاست‌های دیزنی (Disney) و لوکاس‌فیلم (Lucasfilm) در توسعه و ساخت آثار استار وارزی به کلی تغییر کرد و بر تلویزیون متمرکز شد. همان ابتدا مشخص شد که لوکاس‌فیلم سریالی با محوریت شخصیت اوبی-وان کنوبی خواهد ساخت که اتفاقات آن، دقیقا پس از اتفاقات فیلم Revenge of the Sith و نابودی محفل جدای به واسطه‌ی دستور 66 (Order 66) رخ می‌دهد. ایوان مک‌گریگور (Iwan McGregor) که پیش‌تر در سه‌گانه‌ی پیش‌درآمد حماسه‌ی اسکای‌واکر به بازی در نقش اوبی-وان کنوبی پرداخته بود، در این سریال نیز بازخواهد گشت و به ایفای نقش این جدای (Jedi) محبوب خواهد پرداخت. همچنین طبق اخباری که در جریان مراسم Investor Day دیزنی منتشر شد، هیدن کریستینسن (Hayden Christensen) نیز باری دیگر لباس دارث ویدر، یکی از شرورترین شخصیت‌های تاریخ سینما را به تن خواهد کرد و باری دیگر در نقش این لرد تاریکی ظاهر خواهد شد.

پس از تایید نقش‌آفرینی دوباره‌ی هیدن کریستینسن در نقش آناکین اسکای‌واکر (Anakin Skywalker) که البته دیگر بهتر است بگوییم دارث ویدر، با استناد به توضیحات منتشر شده از سریال Obi-Wan Kenobi، مشخص شد که اوبی-وان کنوبی و دارث ویدر در این سریال دوباره با یکدیگر روبرو خواهند شد و به احتمال زیاد، یک نبرد لایت‌سیبری حماسی خواهند داشت. همانطور که می‌دانید، اوبی-وان کنوبی و آناکین اسکای‌واکر در فیلم Revenge of the Sith با یکدیگر نبردی ماندگار داشتند که بسیاری آن را بهترین نبرد لایت‌سیبری تمام ادوار استار وارز معرفی می‌کنند. تقابل اوبی-وان کنوبی و دارث ویدر در سریال Obi-Wan Kenobi، چند سال پس از تقابل این دو شخصیت در Revenge of the Sith و سال‌های سال قبل از رویارویی‌شان در A New Hope رخ خواهد داد. کثلین کندی (Kathleen Kennedy)، رییس لوکاس‌فیلم، از این سکانس به عنوان «تقابل قرن» یاد کرده و وعده‌ی لحظاتی حماسی به طرفداران داده است. حال باید ببینیم پس از حضور دارث ویدر در فیلم Rogue One و آن سکانس کوتاه جذابش، چگونه قرار است از این آنتاگونیست محبوب در آثار مدرن استار وارز و سریال Obi-Wan Kenobi استفاده شود.

سریال Obi-Wan Kenobi توسط دبورا چاو (Deborah Chow) ساخته خواهد شد. تا کنون تاریخ مشخصی از پخش این سریال مشخص نشده، اما فیلمبرداری این سریال قرار است ماه آینده، ژانویه‌ی ۲۰۲۱، در لندن آغاز شود و بنظر می‌آید این سریال برای پخش در اوایل ۲۰۲۲ در سرویس استریم دیزنی پلاس (ِDisney Plus) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments