آگهی استخدام بازیگر Obi-Wan Kenobi جزئیات تازه‌ای را از داستان سریال فاش می‌کند

خود را برای ملاقات با نسخه‌ی خردسال لوک اسکای‌واکر و پرنسس لیا اورگانا آماده کنید

آگهی استخدام بازیگر Obi-Wan Kenobi

به لطف آگهی استخدام بازیگر Obi-Wan Kenobi که اخیرا منتشر شده، به جزئیات تازه‌ای از داستان سریال دست پیدا کرده‌ایم.

دو استودیوی والت دیزنی و لوکاس‌فیلم در جریان رویداد D23 Expo رسما ساخت یک سریال تلویزیونی بر اساس اوبی-وان کنوبی را تایید کردند و به طرفداران قدیمی اطمینان خاطر دادند ایوان مک‌گرگور (Ewan McGregor) برای ایفای نقش باز می‌گردد. اگرچه حدودا یک سال از آن زمان می‌گذرد اما تنها گزارش‌های غیررسمی بوده‌اند که جزئیاتی را از فیلمنامه در اختیار علاقه‌مندان قرار داده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، داستان بین دو فیلم Star Wars: Revenge of the Sith و Star Wars: A New Hope جریان داشته و اوبی-وان کنوبی را در حال محافظت از لوک اسکای‌واکر در سیاره‌ی تاتوئین به تصویر می‌کشد.

آناکین اسکای‌واکر در جریان Star Wars: Revenge of the Sith به استقبال نیمه‌ی تاریک نیرو رفت و آن را پذیرفت. پدمه آمیدالا در پی این اتفاق انگیزه‌ی خود را برای زندگی از دست داد و پس از به دنیا آوردن فرزندانش درگذشت. از آن‌جایی که حضور هر دو فرزند در کنار هم می‌توانست توجه دارث ویدر یا امپراتور پالپاتین را به خود جلب کند، تصمیم گرفته شد آن‌ها از یکدیگر جدا شوند. بدین ترتیب، فرزند دختر به سناتور بیل اورگانا و فرزند پسر هم به اوبی-وان کنوبی سپرده شد. اوبی-وان، لوک را به سیاره‌ی تاتوئین برد و او را در اختیار عمویش قرار داد. سپس، خودش در نقطه‌ای مستقر شد تا بتواند از فاصله‌ی دور و بدون جلب توجه به محافظت بپردازد.

وب سایت The Illuminerdi که به آگهی استخدام بازیگر Obi-Wan Kenobi دسترسی پیدا کرده بود، با بررسی بخش‌های مختلف آن با نکته‌ی جالبی مواجه شد. در بخشی از آگهی گفته می‌شود تیم تولید به دنبال یک دختر و یک پسر سفیدپوست در بازه‌ی سنی ۸ الی ۱۱ سال می‌گردد. اگرچه اشاره‌ی مستقیمی به هویت این دو کودک نمی‌شود اما حدس نامشان با در نظر گرفتن جزئیات لو رفته از داستان و همچنین گزارش‌های قدیمی کار سختی نیست. از همین رو، با اطمینان می‌توان گفت نسخه‌ی خردسال لوک اسکای‌واکر و شاهدخت لیا اورگانا در جریان داستان حاضر هستند. اینکه میزان اهمیت و حضورشان چه مقدار خواهد بود فعلا مشخص نیست.

سال گذشته گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه لوک اسکای‌واکر و عمو اوون (همان فردی که سرپرستی لوک را بر عهده گرفته است) در سریال Obi-Wan Kenobi حضور دارند. البته این گزارش زمانی به اشتراک گذاشته شد که حسین امینی (Hossein Amini) همچنان به عنوان نویسنده و شورانر روی پروژه کار می‌کرد. اگر اخبار را دنبال کرده باشید، احتمالا باید بدانید امینی از تیم کنار رفته و جوبی هارولد (Joby Harold) جایگزین او شده است. اینطور که به نظر می‌رسد، شباهت بیش از داستان به The Mandalorian باعث شده بود والت دیزنی و لوکاس‌فیلم به همکاری‌شان با امینی پایان دهند.

سریال Obi-Wan Kenobi برای پخش اختصاصی از سرویس استریم دیزنی پلاس مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا