نورمن ریداس از دلایل دوام سریال The Walking Dead برای یک دهه می‌گوید

سریالی که پس از ده فصل هنوز هم مخاطبان زیادی دارد

نورمن ریداس سریال The Walking Dead

نورمن ریداس ستاره‌ی اصلی این روزهای سریال The Walking Dead در صحبت‌های اخیر، به دلایل دوام آوردن این سریال در یک دهه‌ی اخیر پرداخت.

از زمان آغاز پخش اقتباس تلویزیونی «مردگان متحرک» در سال ۲۰۱۰ میلادی تا به حال، این سریال فراز و نشیب‌های مختلفی را سپری کرده است، اما هنوز هم به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های تلویزیونی دنیا شناخته می‌شود. نورمن ریداس ایفاگر نقش «دریل دیکسون» که حالا و پس از خروج اندرو لینکلن، رسما ستاره‌ی اصلی سریال به حساب می‌آید و بیشترین دفعات حضور در اپیزودهای مختلف را دارد، در مصاحبه‌ای از دلایل دوام TWD می‌گوید.

نورمن ریداس به‌تازگی در پادکست Sway in the Morning حضور پیدا کرد تا به صحبت درباره‌ی سریال The Walking Dead بپردازد.

نویسندگان در معرفی شخصیت‌های جدید، مسیر داستانی جدید و ادامه دادن واقعا خوب هستند.

مردم ریش درآوردن من را دیدند، آن‌ها دیدند که شخصیت از کسی که زیرچشمی نگاهت می‌کرد و سعی داشت تا تکه پاره‌ات کند و نمی‌توانستی به او اعتماد کنی، به آرامی تبدیل به کسی شد که با تو همراه می‌شود و وقتی چیزی می‌گوید، از آن منظور دارد. او دروغ نمی‌گوید.

افرادی که از همان شروع با سریال «مردگان متحرک» همراه بودند، به‌خوبی این موضوع را درک می‌کنند. دریل در فصل اول آدم بی‌مغز و روی اعصابی بود که فقط به خودش و برادر بی‌رحمش اهمیت می‌داد، اما به مرور انسان بهتری شد تا جایی که حالا رهبری گروه را به عهده می‌گیرد.

او این حس خانواده داشتن را با کسانی دارد که اگر این آخرالزمان رخ نمی‌داد، هرگز نمی‌خواست با آن‌ها همراه باشد. بنابراین فکر می‌کنم شما با شخصیت‌ها بزرگ می‌شوید.

او در ادامه‌ی صحبت‌هایش به این پرداخت که چگونه چنین سریالی موفق شده است تا یک دهه دوام بیاورد و همچنان تماشاگران آن را دنبال کنند.

فکر می‌کنم مثل یک ویروس باید به طور مداوم با اطراف‌مان سازگار شویم.

به نظر من چیزی که درباره‌ی سریال وجود دارد این است که هرگز آرام نمی‌نشیند، بلکه مدام حرکت می‌کند و عوض می‌شود.

ظاهرا شبکه‌ی AMC که حقوق ساخت سریال تلویزیونی بر اساس فرنچایز مردگان متحرک را در اختیار دارد، حالاحالاها بی‌خیال این دنیا نخواهد شد. با این‌که همین حالا فصل دهم اواسط پخش خود را می‌گذراند، اما چند ماه پیش ساخت فصل یازدهم هم تایید شد و به احتمال زیاد فصل‌های بیشتری هم در راه است. تازه این تنها سریال دنیای مردگان متحرک نیست؛ فصل ششم سریال Fear the Walking Dead قرار است تا نهایتا دو سال آینده پخش شود. یک مینی سریال با نام The Walking Dead: World Beyond هم ماه آینده منتشر خواهد شد که یک داستان فرعی را در این دنیا روایت می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا