1%
  • 0/10

آیا نولان نورث در حال کار روی یک پروژه‌ی مخفی است؟

پست عجیب Victoria Grace صداپیشه‌ی یکی از شخصیت‌های The Last of Us در این مورد

آیا نولان نورث در حال کار روی یک پروژه‌ی مخفی است؟ ۰ ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
نولان نورث پروژه‌ی مخفی

صداپیشه‌ی شخصیت Yara در بازی The Last of Us 2 با انتشار عکسی در فضای مجازی با نولان نورث به پروژه‌ی مخفی‌ بین آن‌ها اشاره کرد.

در حالی که همه‌ی نگاه‌ها و توجه‌ها به بازی The Last of Us Part II جلب شده، Victoria Grace صداپیشه‌ی شخصیت Yara در قسمت دوم The Last of Us به تازگی با انتشار تصویری از خود و نورث خبر ساز شد. چیزی که این موضوع را جذاب‌تر می‌کند، این است که در بخش توضیحات بیان کرده که در حال کار روی یک پروژه‌ی مخفی همراه نولان نورث است. متاسفانه اطلاعات بیشتری در این خصوص ذکر نکرده اما طرفداران در تلاش هستند، متوجه شوند که نولان نورث روی چه چیز مخفی‌ای کار می‌کند.

بسیاری بر این باوراند که نولان نورث و ویکتوریا گریس در حال کار روی یک بازی جدید هستند. خیلی‌ها این تئوری را مطرح می‌کنند که آن‌ها در حال کار روی پروژه Naughty Dog هستند و احتمال دارد که آن پروژه بازی Uncharted 5 باشد. بسیاری دیگر می‌گویند که آن دو در حال کار روی پروژه‌ی Saints Row هستند. لازم به ذکر است که بدانید، نولان نورث در عناوین Saints Row IV و Saints Row: Gat out of Hell در نقش The Boss ایفای نقش کرده و این موضوع زمانی به فکر مخاطبین رسید که مدیر Koch Media یعنی Klemens Kundratitz تایید کرد که در سال ۲۰۲۰ میلادی اخباری از این عنوان خواهید شنید. اگر ویکتوریا گریس در خصوص بازی‌های ویدیویی صحبت نمی‌کند، پس احتمال دارد که حرف‌های او در خصوص سری ویدیو‌های یوتیوب باشد که نولان نورث به همراه تروی بیکر در حال پخش کردن آن است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments