ستاره‌ی No Time to Die در مورد تاریخ اکران جیمز باند جدید می‌گوید

آنا د آرماس خسته به‌نظر می‌رسد

تاریخ اکران جیمز باند جدید

آنا د آرماس (Ana de Armas)، بازیگر No Time to Die می‌گوید احساس می‌کند به اندازه‌ی کافی درمورد تاخیرهای پیاپی اکران این عنوان صحبت کرده است.

همان‌طور که می‌دانید، اکران No Time to Die که بیست ‌و پنجمین فیلم از فرنچایز جیمز باند محسوب می‌شود، تاکنون با مشکلات زیادی مواجه شده و چندین بار به تاخیر افتاده است. دلیل این مشکلات هم شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌هایی بوده که عوامل فیلم باید رعایت می‌کردند تا از آسیب‌های این ویروس جلوگیری کنند. آخرین تاریخی که مدتی پیش برای اکران این عنوان اعلام شد، ۲۰ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۳۰ آبان ماه امسال) بود. البته، طبق اعلام اخیر مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی، فیلم No Time to Die در تاریخ ۲ آپریل سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۳ فروردین سال آینده) به سالن‌های سینما می‌رود.

آنا د آرماس، ستاره‌ی فیلم No Time to Die که در این عنوان نقش پررنگی خواهد داشت، در مصاحبه‌ی اخیر خود با نشریه‌ی Flaunt از طولانی بودن مسیر تولید فیلم صحبت کرد. او احساس می‌کند برای مدت زیادی درمورد تاخیر در اکران No Time to Die صحبت کرده و امیدوار است این عنوان هیجان‌انگیز و مورد انتظار، زودتر اکران شود. د آرماس درمورد به پایان رسیدن ویروس کرونا و عادی شدن شرایط ابراز امیدواری کرده و می‌گوید بیست ‌و پنجمین فیلم از فرنچایز جیمز باند بالاخره اکران می‌شود.

از دیگر بازیگران این عنوان می‌توان به رامی ملک اشاره کرد. او در نقش سفین، به عنوان خطرناک‌ترین دشمنی که جیمز باند تا حالا با آن مواجه شده، ظاهر می‌شود. دنیل کریگ (Daniel Craig)، لئا سیدو (Léa Seydoux) و جفری رایت (Jeffrey Wright) بازیگرانی هستند که به فیلم جدید جیمز باند بازگشته‌اند. آنا د آرماس و بیلی مگنوسن (Billy Magnussen) هم چهره‌های جدید این فیلم به حساب می‌آیند.

طبق آخرین گزارش‌ها، فیلم No Time to Die در تاریخ ۲ آپریل سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۳ فروردین سال آینده) اکران می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا