بازی No Man’s Sky به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه خواهد شد

Destroy All Humans و Coffee Talk هم در دسترس کاربران گلد قرار می‌گیرد

No Man's Sky به سرویس ایکس‌باکس گیم

ماه آینده بازی No Man’s Sky هم به ایکس‌باکس گیم پس اضافه خواهد شد تا کاربران این سرویس اشتراکی بتوانند در دنیای بی‌کران آن به جستجو و ماجراجویی بپردازند.

مایکروسافت با شعار نتفلیکس بازی‌های ویدیویی سعی کرد تا گام بزرگی در این صنعت بردارد و باید اعتراف کرد که در این امر هم عملکرد قابل قبولی داشته است. هر ماهه شاهد اضافه شدن بازی‌های جذابی به این سرویس هستیم تا کسانی که با پرداخت ماهانه ۱۰ دلار به عضویت Xbox Game Pass درآمده‌اند، بتوانند به طور کاملا رایگان از این عناوین بهره ببرند.

ماه گذشته یکی از محبوب‌ترین بازی‌هایی که به این سرویس اضافه شد، Red Dead Redemption 2 بود که بسیاری از کاربران این سرویس را شگفت‌زده کرد. از ابتدای ماه ژوئن هم نوبت به بازی No Man’s Sky می‌رسد تا به ایکس‌باکس گیم پس اضافه شود. این بازی در سال ۲۰۱۶ میلادی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 منتشر شده بود و در سال ۲۰۱۸ میلادی هم برای کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت.

از طرفی دیگر، مانند سنت چندین ساله‌ی مایکروسافت، چند بازی به صورت رایگان در دسترس کاربران گلد قرار گرفت؛ بازی‌های Shantae and the Pirate’s Curse و Coffee Talk عناوین نسل هشتمی هستند که تنها برای کاربران گلد در کنسول ایکس‌باکس وان به صورت رایگان منتشر می‌شود.

عناوین Destroy All Humans! و Sine Mora هم بازی‌های هستند که علاوه بر ایکس‌باکس وان، در دسترس کاربران Xbox Gold کنسول ایکس‌باکس 360 هم قرار می‌گیرد. توجه داشته باشید که بازی Destroy All Humans! نسخه‌ی کلاسیک این بازی است که در سال ۲۰۰۵ میلادی منتشر شده بود و نسخه‌ی بازسازی آن قرار است تا دو ماه دیگر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا عرضه شود.

ارزش عناوین رایگان ایکس‌باکس گلد در ماه ژوئن به ۶۴ دلار می‌رسد که در صورت داشتن این اشتراک، دانلود و نصب این بازی‌ها خالی از لطف نخواهد بود. به هر حال مایکروسافت در یکی دو سال اخیر ثابت کرده که به لاین آپ گیم پس توجه بیشتری دارد و از همین رو، مدت زیادی می‌شود که شاهد عرضه‌ی رایگان بازی‌های به‌نامی برای کاربران گلد نیستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا